Jump to content
MasterNET.pl

Odnowienie domen .pl 65zł i inne w super cenach

Recommended Posts

Od 23 kwietnia 2008 MasterNET.pl, jako firma z ponad czteroletnim stażem na rynku usług webhostingowych wprowadza absolutnie najniższe ceny odnowień domen krajowych.

 

Obecnie ceny odnowień domen krajowych w 95% firm utrzymują się na granicy 90 - 100zł netto.

Oznacza to, że każdy Klient utrzymujący własne domeny w firmie MasterNET.pl może zaoszczędzić tylko na jednej domenie nawet do 43zł w skali roku. Masz więcej domen? sam policz ile oszczędzisz dzięki firmie MasterNET.pl

 

Jako narzędzia do zarządzania domenami firma MasterNET.pl oferuje zupełnie innowacyjne autorskie rozwiązania.

Przypominamy, iż MasterNET.pl od samego początku swego istnienia stawia wyłącznie na autorskie oprogramowanie, dzięki czemu jest niezwykle łatwo wyróżnianą oraz szybko rozwijajacą się firmą na całym polskim rynku.

 

MasterNET.pl jako jedna z nielicznych firm stosuje niezwykle przyjazną politykę "Klient - Firma".

Oznacza to, iż Klient zawierający dowolną umowę z MasterNET.pl nie jest związany żadnymi wieloletnimi umowami czy ukrytymi kosztami.

 

Aby ułatwić Państwu kontakt z naszą firmą uruchomiona została stacjonarna infolinia z bajecznie prostym do zapamiętania numerem: 012 398 41 41, pod numerem tym dostępny jest również fax.

 

Przykładowa cena odnowienia dla domeny .pl to tylko 65zł netto

 

To nie jest tymczasowa promocja lecz standardowa oferta dla wszystkich posiadaczy domen.

Wydanie kodu authinfo na prośbę przesłaną email'em, listem poleconym, fax'em - jak komu wygodniej :)

 

szczegóły oferty

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do rejestracji oraz transferów domen krajowych.

 

Szczepanik Adrian

 

MasterNET.pl

ul. Wybickiego 16/6, 31-261 Kraków

NIP: 945-199-42-89

info@masternet.pl

tel: 012 398 41 41 / 600 108 109

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 23 kwietnia 2008 MasterNET.pl, jako firma z ponad czteroletnim stażem na rynku usług webhostingowych wprowadza absolutnie najniższe ceny odnowień domen krajowych.

[...]

Przykładowa cena odnowienia dla domeny .pl to tylko 65zł netto

 

Nie, żeby to była jakaś ogromna różnica, ale w Onet.pl od roku jest 64,75 netto (czyli 79 brutto) za odnowienie .pl http://domeny.onet.pl/1209231,opis.html, przez co nie do końca prawdziwym jest zdanie o najniższych cenach domen krajowych w MasterNET :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, żeby to była jakaś ogromna różnica, ale w Onet.pl od roku jest 64,75 netto (czyli 79 brutto) za odnowienie .pl http://domeny.onet.pl/1209231,opis.html, przez co nie do końca prawdziwym jest zdanie o najniższych cenach domen krajowych w MasterNET :)

 

polskiedomeny.pl 61 :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danlis prawdopodobnie zejdziemy jeszcze troszkę z ceny, ale o szczegóły proszę nie pytać.

 

@cabona tylko jest mała różnica - "polskiedomeny.pl 61" - z oferty mogą skorzystać wyłącznie wybrani :)

Ale znając życie dla niektórych nie robi to żadnej różnicy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
prawdopodobnie zejdziemy jeszcze troszkę z ceny, ale o szczegóły proszę nie pytać.

 

Ależ ja nie pytam, tylko stwierdzam fakt, że najtańsi nie jesteście, zatem niezbyt uczciwe jest hasło "absolutnie najtańsze odnowienia" - bardziej pasuje "być może..." :)

 

@cabona - wiesz, ja mówię o oficjalnych cenach - chyba każdy rejestrator ma grupę klientów, którzy płacą mniej niż w standardowym cenniku (z różnych powodów), więc nie ma się co licytować :)

Edited by danlis

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Dropped.pl odnowienie to koszt 70zł BRUTTO :)

 

PS. @MasterNet.pl - Jestescie Partnerami Nasku ?:)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Dropped.pl odnowienie to koszt 70zł BRUTTO :)

Powiedzmy uczciwie, że 70 zł brutto to dla tych, którzy odliczają vat wcale nie musi oznaczać mniej niż 61 czy 65 netto.

 

Natomiast wasza oferta w takiej formie na tym forum u niektórych może wywołać uśmieszek na twarzy. Piszecie:

... każdy Klient utrzymujący własne domeny w firmie MasterNET.pl może zaoszczędzić tylko na jednej domenie nawet do 43zł w skali roku... Masz więcej domen? sam policz ile oszczędzisz ...

Nie wiem co rozumiecie pod pojęciem "więcej domen" ale każdy, który ma dużo domen może liczyć na indywidualne warunki u różnych rejestratorów a już na pewno nie jest prawdą, że "każdy Klient utrzymujący własne domeny w firmie MasterNET.pl może zaoszczędzić tylko na jednej domenie do 43 zł w skali roku"

...infolinia z bajecznie prostym do zapamiętania numerem: 012 398 41 41

Naprawdę jest to wg was bajecznie prosty numer ?

 

Proszę mnie źle nie zrozumieć ale takie teksty kojarzą mi się troszkę z wątkiem" zobacz tą aukcję" :)

 

Tak czy inaczej życzę powodzenia w biznesie.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast wasza oferta w takiej formie na tym forum u niektórych może wywołać uśmieszek na twarzy. Piszecie:
... każdy Klient utrzymujący własne domeny w firmie MasterNET.pl może zaoszczędzić tylko na jednej domenie nawet do 43zł w skali roku... Masz więcej domen? sam policz ile oszczędzisz ...
Nie wiem co rozumiecie pod pojęciem "więcej domen" ale każdy, który ma dużo domen może liczyć na indywidualne warunki u różnych rejestratorów a już na pewno nie jest prawdą, że "każdy Klient utrzymujący własne domeny w firmie MasterNET.pl może zaoszczędzić tylko na jednej domenie do 43 zł w skali roku"

Przepraszam ale nie rozumiem co w tym dziwnego czy śmiesznego.

Jedni posiadają 2 domeny, inni 10, a jeszcze inni 1000 i Pan zapewne właśnie o takich Klientach pisze, jednak Klienci którzy posiadają po kika/-naście domen również istnieją.

 

Naprawdę jest to wg was bajecznie prosty numer ?
...infolinia z bajecznie prostym do zapamiętania numerem: 012 398 41 41

Chyba nie mamy się już czego czepiać...

 

Tak czy inaczej życzę powodzenia w biznesie.

Pozdrawiam

Dziękujemy, towarzyszy nam już od ponad czterech lat. Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie mamy się już czego czepiać...

 

Kiedy to prawda, że bajecznie prosty to on nie jest. A czepiłby się, gdyby napisał, że to numer VoIP, a nie normalna stacjonarka ;)

 

Tu nie chodzi o czepianie się itp, tylko o górnolotne hasła, które z rzeczywistością mają mało wspólnego. Ale ok, bo będzie, że ja też się czepiam <_<

Edited by danlis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu nie chodzi o czepianie się itp, tylko o górnolotne hasła, które z rzeczywistością mają mało wspólnego. Ale ok, bo będzie, że ja też się czepiam <_<

 

Grunt to dobra reklama MasterNET ma "prawdopodobnie najtańsze odnowienia" i wszystko ok ;) Firma nie jest nowa na rynku więc myślę że zdobędzie klientów o ile Pan Szczepanik poczyta to forum i dowie się co zrobić aby rejestracja domen i wszystko co się z tym wiąże było przyjazne dla użytkowników. Tutaj jednak nie wróżę mu sukcesów bo ludzie mają już swoich ulubionych rejestratorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ludzie mają już swoich ulubionych rejestratorów.

 

No właśnie, rejestratorów, a wszystko wskazuje na to, że masternet jest resellerem (np. unikanie odpowiedzi na pytanie o to, brak jakiejkolwiek wzmianki na stronie czy regulaminie o partnerstwie masternet z NASK – ale tez brak informacji kto jest rejestratorem domen, a to już nie za fajne). W każdym razie z takimi cenami u resellera pozostaje tylko życzyć powodzenia... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, rejestratorów, a wszystko wskazuje na to, że masternet jest resellerem (np. unikanie odpowiedzi na pytanie o to, brak jakiejkolwiek wzmianki na stronie czy regulaminie o partnerstwie masternet z NASK ? ale tez brak informacji kto jest rejestratorem domen, a to już nie za fajne). W każdym razie z takimi cenami u resellera pozostaje tylko życzyć powodzenia... <_<

Nie ma to jak wypowiedź osoby prezentującą lub mocno związanej z konkurencją.

Na stronie polskiedomeny.pl którą Pan ostatnio reklamował jako ofertę można znaleźć na prawdę masę informacji...

Wypraszam sobie unikania odpowiedzi na pytania - nie nie jesteśmy bezpośrednim partnerem NASK'u

Dziękujemy za szczere życzenia powodzenia, z pewnością na kolejne lata nieprzerwanej działalności.

 

A skoro już tak dyskutujemy publicznie o każdych szczegółach to proponuje zaprzestania aktualnie prowadzonych praktyk na naszej stronie przez osoby z konkurencyjnych firm.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, Biuro Obsługi Klienta służy pomocą.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak wypowiedź osoby prezentującą lub mocno związanej z konkurencją.

 

To prawda, jestem mocno związany z konkurencją. Ostatnio na spotkaniu partnerów NASK bardzo miło mi się gawędziło z innymi rejestratorami. ;-)

 

Na stronie polskiedomeny.pl którą Pan ostatnio reklamował jako ofertę można znaleźć na prawdę masę informacji...

 

:-)

 

Wypraszam sobie unikania odpowiedzi na pytania - nie nie jesteśmy bezpośrednim partnerem NASK'u

 

Post #6 i #9 w tym wątku

 

A skoro już tak dyskutujemy publicznie o każdych szczegółach to proponuje zaprzestania aktualnie prowadzonych praktyk na naszej stronie przez osoby z konkurencyjnych firm.

 

Przepraszam, nie wiedziałem że przeglądanie cennika i regulaminu jest zabronione. Dobrze że ręka boska powstrzymała mnie przed próbą rezerwacji domeny. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do każdej inicjatywy chęci oferowania lepszych usług podchodzę pozytywnie, więc ze swojej strony przykładowo oczekiwałbym usług dodanych, dlatego polecam tematy:

 

Nowy partner NASK

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...ost&p=82522

 

Panel klienta - wady i zalety

http://www.di.pl/index.php?showtopic=12635

 

Jeżeli oferta byłaby dopracowana, gdyż konkurencja cenowa to za mało, przy aktualnym stanie rynku, to na pewno znaleźliby się chętni na szersze usługi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z innej beczki - korzystam z usług hostingu MasterNet i moge z pelna odpowiedzialnoscia stwierdzic ze polecam go wszystkim ;)

 

@MasterNet.pl - Nie mysleliscie o wykupieniu Partnerstwa ?<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, nie wiedziałem że przeglądanie cennika i regulaminu jest zabronione. Dobrze że ręka boska powstrzymała mnie przed próbą rezerwacji domeny. <_<
Szkoda, że nie napisał Pan, że chodziło ogólnie o wejście na stronę... no comment

A jakie to były konkretnie praktyki to już wiedzą poszczególne osoby.

Chociaż najbardziej przypadł mi do gustu Pański uśmieszek... pisząc o tym czego nie ma (być może) dana firma a samemu tego nie mieć ;)

 

@Andro owszem przeglądam w wolnych chwilach tego typu tematy i cały czas rozbudowywujemy nasz autorski panel zarządzania wszelkimi usługami.

 

@Noname Bardzo nam miło, iż jest Pan zadowolony z naszych usług.

A co do wykupienia partnerstwa - w obecnej chwili skupiamy się najbardziej nad rozbudową paneli zarządzania (jak już wspomniałem).

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie na dłuższą metę taki reseller i tak nie będzie mógł zaoferować usług konkurencyjnych dla rejestratorów.

Widzę też, że MasterNET.pl jeszcze mało czuje klimat tego forum i wszędzie widzi złośliwości oraz posunięcia ze złym zamiarem :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi strona przypomina lekko klimat WEB 1.0. Tak długo w biznesie, a nie stać na grafikę ? ;-)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi strona przypomina lekko klimat WEB 1.0. Tak długo w biznesie, a nie stać na grafikę ? ;-)

Strona jest od kliku tygodni po "liftingu" jak dlamnie rzecz gustu. Powodzenia Adrian na di łatwo niebędzie <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat ta lekka grafika, a raczej jej brak to plus. Uważam, że tego tupu strony powinny wyglądać dobrze, ale posiadać minimum elementów graficznych. Logo/TOP jednak stanowczo bym zmienił, bo wygląda, jak robione w 5 minut ;-).

 

EDYCJA:

- Serwis aktualnie nie działa

 

 

Ogólnie podejście i wykonanie na niskim poziomie, kompletny brak profesjonalizmu.

Edited by eprojekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opinia wyrażona na podstawie wyglądu strony (przepraszam, wg własnego gustu), a nie na podstawie świadczonych usług...

jak kto woli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było informacji o tym, że będzie przerwa w działaniu serwisu. Nie ma również informacji o tym na stronie. Oznacza to, że taka przerwa w działaniu serwisu, według Zarządu MasterNet nie jest niczym wielkim. Tego pod wygląd raczej podpiąć nie można.

 

Cały przebieg rozmowy to jedynie odbijanie piłeczki przez MasterNet, zamiast odważne przyjęcie danego faktu i ewentualna próba zmiany.

Co do wyglądu, to uważam, że stary (http://web.archive.org/web/20060831034218/http://www.masternet.pl/) był o wiele lepszy.

 

Radził bym przyjąć pozycję odpowiednią w tej sytuacji czyli uznawanie racji potencjalnych klientów, a nie bezwarunkowo swojej ponieważ... klient zawsze ma rację (a bynajmniej chcąc osiągnąć sukces trzeba tak myśleć...).

Edited by eprojekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×