Jump to content
McLaren

Kopalnia domen, czyli skąd się biorą te ceny :E

Recommended Posts

Najlepiej będzie poczekać na odpowiedź Właściciela, który urzęduje na tym forum :lol:

 

Albo widziałem ostatnio domenę SWIETA.TV najpierw za 250 mln , a teraz skoczyło do 299 mln :E

Nawet się smieją z tego na jednym forum : forum.pclab.pl/t356948.html

Tak - jestem zdecydowanie tępieniu tego typu ofert, bo faktycznie pogarsza to wizerunek naszej branży.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
nawet nie jest wypozycjonowane, ani nie ma PR czy Alexa

 

Pozycja, PR, rangi Alexy to rzecz nabyta i baaardzo chwilowa. Jeśli jest to się cieszyć. Jeśli nie ma a jest to opłacalne to walczyć o nie. Jednak kupić pozycji w SERPach, rangi nie ma sensu, bo to kupno skóry na niedźwiedziu. Zdecydowanie sensowniej kupić ruch z owych SERPów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musze w koncu zaktualizowac serwis bo stare ceny sa. Dzieki za przypomnienie, zaraz je troche podniose. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale powiedz, dlaczego je tak wyceniasz :lol: Np. zszywki.pl , myslałem, ze to się kupuje w sklepie ;-)

 

ć :)

Edited by McLaren

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale powiedz, dlaczego je tak wyceniasz :lol: Np. zszywki.pl , myslałem, ze to się kupuje w sklepie ;-)

Analogicznie myślisz, że na pudelek.pl znajdziesz internetowy sklep zoologiczny oferujący wszelkiego rodzaju psy rasy Pudel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może, ale za 19 888 zł (czyli fundusz po odjęciu ceny za domenę u Registrar'a) to mozemy wypromować, na billboardzie nawet domenę iszyfQi.pl albo nasha-zszywqa.pl

Edited by McLaren

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może, ale za 19 888 zł (czyli fundusz po odjęciu ceny za domenę u Registrar'a) to mozemy wypromować, na billboardzie nawet domenę iszyfQi.pl albo nasha-zszywqa.pl

Oprócz promocji liczy się też prestiż z posiadania dobrej domeny. Zszywki.pl dużo lepiej się prezentuje niż te twoje iszyfQi.pl :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mysle ze cena jest wyjsciowa po prostu :lol:.....jak ktos bedzie chcial kupic to sie z nim seles potarguje i zejdzie....no ale trzeba meic z czego zejsc....a jak ktos sie napali bo jest producentme zszywek i kupi za ta cene to seles ma miesieczny obrot z glowy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciesz się McLaren że SELES ma takie ceny. Poważny inwestor kupi u niego domenę za 20k a mniej zasobny u Ciebie za 10k, ciesząc się że zaoszczędził 10k bo nie kupil w kapalni domen i wszyscy będą zadowoleni. Duży gracz na rynku domen ceni swoje domeny i nie sprzeda się tak tanio ale ludzie nie chcą mieć byle czego, kupują wartość - coś cennego, czego wartość nie stoi w miejscu, kupują obrazy za miliony dolarów choć mogliby mieć podobne nindżowate kupić za kilkadziesiąt dolarów a wiec SELES i jemu podobni obecni na forum, robią dobrą robotę dla dobra nas wszystkich :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprócz promocji liczy się też prestiż z posiadania dobrej domeny. Zszywki.pl dużo lepiej się prezentuje niż te twoje iszyfQi.pl :lol:

Za taka cene to tylko 2 bilbordy, a plakaty bedziesz musial zrobic sam ;p

Dla mnie ceny normalne, ale zakazanyowoc.pl bym podwyższył.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za taka cene to tylko 2 bilbordy, a plakaty bedziesz musial zrobic sam ;p

Billboard w Warszawie na 2 tygodnie to koszt 500 zł netto :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

McLaren, chcesz się jeszcze trochę podziwić to podbij do mnie a pokażę Ci moje ceny :lol:

 

Ja to mówił mój nauczyciel od historii: "Ty mi chłopie wyglądasz na cwaniaczka"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie są wcale za wysokie te ceny. :lol: Jeśli Selesa stać na utrzymywanie tych domen przez czas nieokreślony to prędzej czy później się sprzedadzą, bo są naprawdę dobre. Założę się, że na większość z tych domen mogłyby być propozycje kilkusetzłotowe, a taka wycena skutecznie stawia odpowiednią poprzeczkę cenową i daje skuteczny sygnał, że te domeny przeznaczone tylko dla konkretnego klienta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seles, dodaj sobie zakazanyowoc.pl do panelu w sedo ;p

Coraz częściej trafiam ostatnio na domeny, które wskazują na Sedo, ale nie są zaparkowane. Wygląda to tak, jakby Sedo usunęło / usuwało sporą część domen z paneli poszczególnych osób. Przy czym, co najbardziej denerwujące, nie informują o tym.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coraz częściej trafiam ostatnio na domeny, które wskazują na Sedo, ale nie są zaparkowane. Wygląda to tak, jakby Sedo usunęło / usuwało sporą część domen z paneli poszczególnych osób. Przy czym, co najbardziej denerwujące, nie informują o tym.

 

DD

Heh, to ja Ci powiem coś innego. Przekierowałem ponad miesiąc temu IDN przyjaznepaństwo*pl na swój blog. Po pewnym czasie coś mi nie pasowało z ruchem na blogu. Dzisiaj wchodzę w panel domenytanio i mam ns-y Sedo. Heh, ciekawe czemu.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie nie powinno brzmieć, czy ceny są wysokie lecz czy w tych cenach SELESowi schodzą te domeny. Jeśli tak, to wszystko jest w porządku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×