Jump to content
swoj-chlop

Nowy pomysł na sprzedaż domeny przez dropped

CZY BYLBYS ZAINTERESOWANY TAKIM ROZWIAZANIEM  

65 members have voted

  1. 1. CZY BYLBYS ZAINTERESOWANY TAKIM ROZWIAZANIEM

    • TAK
      58
    • NIE
      7


Recommended Posts

Jeśli nikt domeny nie wylicytował - trafia do poprzedniego właściciela (tylko trzeba mi wysłać w tej sprawie email).

Dlaczego musi być wysyłany e-mail ?

Przecież jeśli ktoś dodaje domeny do przechwycenia, to ponosi koszty opcji i jeśli nikt jej nie licytował, to opcja powinna być automatycznie zrealizowana dla niego.

 

Chyba muszę przejrzeć dokładnie historię operacji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem samo dodanie powinno byc jak najbardziej mozliwe w celu obserwacji (no i przy braku innych ofert automatyczne przedluzenie domeny przez siebie - brak zabawy w e-maile).

Przy okazji naplywy tysiecy nindż - ta opcja sprzedaży z gwiazdką wydaje się ciekawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłem skrypt tak, aby dodawał na konto użytkownika domeny których nikt nie kupi automatycznie :rolleyes: Przy okazji dodałem też wszystkie zaległe domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak nie doda do przechwycenia i nie będzie innych zainteresowanych... to może do dropped? :rolleyes:

Skąd wiedziałeś, że tak bywa ?

Właśnie przejrzałem historię operacji i okazało się, że jedna z domen, za którą zapłaciłem 44 zł (32+12) nie została sprzedana i nie ma jej na moim koncie.

Nowym abonentem od lipca 2008 roku jest ... firma: Dropped.pl domain auctioneer !

 

Dla innej domeny co prawda whois pokazuje mnie jako abonenta, rejestratorem jest Michau Enterprises LLC ale na moim koncie jej nie ma.

 

Możesz Michał napisać z czego wynikała konieczność wysłania e-maila do Ciebie ?

 

W regulaminie czytam:

Przeniesienie własności domeny

 

Użytkownik wystawiający aukcję lub transakcję Escrow w serwisie zgadza się na tymczasowe przeniesienie własności domeny na właściciela serwisu, na czas trwania aukcji bądź transakcji, oraz okresu oczekiwania na zapłatę pełnej kwoty przez zwycięzcę aukcji bądź nabywcę domeny. Po upływie tego okresu, własność domeny zostanie przeniesiona na kontrahenta, jeśli w wymaganym czasie dokona on wpłaty całości wylicytowanej kwoty. W przeciwnym wypadku, właściciel serwisu niezwłocznie przeniesie własność domeny z powrotem na użytkownika wystawiającego aukcję lub transakcję Escrow.

 

edit: @Dropped: Cieszę się bo faktycznie przed chwilą tak się stało - troszkę spóźniłem się z dodaniem postu :ph34r:

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×