Jump to content
Szalewski

Cene trzy literówek .pl?

Recommended Posts

Mam na oku kilka trzy literówek .pl typu cjs.pl, cjw.pl. Moje pytanie brzmi ile takie domeny mogą być warte, wiem, że zależy to od słowa ale średnio po ile chodzą takie trzy literówki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szalewski - uwaga na pisownię:

trzy literówki == trzy domeny z błędami przy wpisywaniu

trzyliterówki == domeny składające się z trzech liter

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie sa warte zero złotych, a Ci co je licytują to szaleńcy którzy są na usługach żupnika.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie sa warte zero złotych, a Ci co je licytują to szaleńcy którzy są na usługach żupnika.

 

Pozdrawiam.

 

 

Żupnik (łac. zupparius salis) – w polskim górnictwie solnym i kruszcowym w XIII-XVIII w. urzędnik zarządzający rejonem górniczym w imieniu posiadacza zwierzchnich praw do górnictwa (regalia).

 

To oni jeszcze żyją?

Zmumifikowani chyba byli B)

 

Co do trzyliterówek, warte tyle ile zapłaci domeniarz/klient :)

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam na oku kilka trzy literówek .pl typu cjs.pl, cjw.pl. Moje pytanie brzmi ile takie domeny mogą być warte, wiem, że zależy to od słowa ale średnio po ile chodzą takie trzy literówki?

 

TYLE B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie sa warte zero złotych, a Ci co je licytują to szaleńcy którzy są na usługach żupnika.

 

Rozumiem, że swoją bnw.pl jesteś gotów oddać właśnie za zero złotych ? B)

Jeśli tak to zapraszam na pw :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie znajdziesz dla nich sensownego rozwinięcia - to są warte ok 50-100 złotych. Albo i to nie. Te z sensownym - od 100 do 100.000.000.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli nie znajdziesz dla nich sensownego rozwinięcia - to są warte ok 50-100 złotych. Albo i to nie. Te z sensownym - od 100 do 100.000.000.

Wejdz na Allegro i zobacz po ile ludzie biorą trzyliterówki. 200-300zł minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ostatnio kupilem trzyliterowke ze znaczeniem za 310 zl na Dropped. I tak jak pisalem to juz dwno temu - ceny trzyliterowek ewidentnie stoja w miejscu (nna Dropped czy Allegro). Sklonny jestem nawet powiedziec, ze jeszcze pare miesiecy temu sprzedawaly sie drozej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena domenie nigdy nie równa, jedna 3-literówka sprzedaje się za 30 zł a inna za 1000 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam na oku kilka trzy literówek .pl typu cjs.pl, cjw.pl. Moje pytanie brzmi ile takie domeny mogą być warte, wiem, że zależy to od słowa ale średnio po ile chodzą takie trzy literówki?

 

kupowanie 3 literówek tylko dlatego bo mają 3 litery mija sie z celem.

Inna sprawa jeżeli składają sie ładnie fonetycznie lub mają jakieś znaczenie, ale wiekszość z nich to zlepek przypadkowych liter.

 

cjs.pl czy cjw.pl jest tego najlepszym przykładem

 

tego typu domeny to niskie xxx

 

inna sprawa z domenami kot.pl kto.pl oko.pl rok.pl etc etc etc.

Osobiście nie inwestuję w 3 literówki chyba że mam postawić na nich serwis lub sąbardzo interesujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupowanie 3 literówek tylko dlatego bo mają 3 litery mija sie z celem.

Inna sprawa jeżeli składają sie ładnie fonetycznie lub mają jakieś znaczenie, ale wiekszość z nich to zlepek przypadkowych liter.

 

cjs.pl czy cjw.pl jest tego najlepszym przykładem

 

tego typu domeny to niskie xxx

 

inna sprawa z domenami kot.pl kto.pl oko.pl rok.pl etc etc etc.

Osobiście nie inwestuję w 3 literówki chyba że mam postawić na nich serwis lub sąbardzo interesujące.

 

:)

chyba cjw to moja...

ale wszyskie CJx rozwijalbym jako centrum jezyka wloskiego (chinskiego, rosysjkiego itp)

 

wiec za 300zl jej nie puszcze;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×