Jump to content
kilgna

Trzyliterówka bnw.pl

Recommended Posts

Sprzedam domenę trzyliterową :

 

bnw.pl

 

Aukcja odbywa się na złapane.pl (zlapane.pl).

 

Warunki przekazania oraz data wygaśnięcia są w opisie aukcji.

 

Polecam.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro Anglik sprzedaje taka perelke, to trzeba licytowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro Anglik sprzedaje taka perelke, to trzeba licytowac.

Przemeblowuję totalnie swoje portfolio. Powoli skupiam się w innym kierunku domenowym, i jest mi nie potrzebna do szczęścia.

Powiem wprost - nie kocham już jej. ;)

Tak jak nie kocham kroldomen.pl, mam nadzieję że niedługo będzie można z tej domeny przeznaczyć środki na jakiś cel charytatywny. Narazie majdruję dla niej "lans".

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena, szkoda że nie mogę licytować. ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna domena, szkoda że nie mogę licytować. ;-P

Pamietam, ze byla kiedys twoja, ale miec w posiadaniu domene Krola Domen to dopiero zaszczyt. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena kroldomen.pl będzie wystawiona na sprzedaż, na pierwszej stronie Allegro.pl. Wylicytowana kwota będzie przeznaczona prawdopodobnie, dla oddziału ratunkowego szpitala WCM w Opolu, lub dla oddziału noworodków. Nie jest dla mnie istotne jaka to będzie kwota 1zł, 50 zł cz 5 tyś zł, tak czy inaczej cała suma zostanie wpłacona charytatywnie. Oczywiście mam nadzieję że będzie to 50 tyś zł :). Wiem że dla niektórych na forum ta domena to jest RegFee, ale dla osób naprawdę zakochanych w domenach i jeszcze przy tak szczytnym celu może mieć dużą wartość.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena kroldomen.pl będzie wystawiona na sprzedaż, na pierwszej stronie Allegro.pl. Wylicytowana kwota będzie przeznaczona prawdopodobnie, dla oddziału ratunkowego szpitala WCM w Opolu, lub dla oddziału noworodków. Nie jest dla mnie istotne jaka to będzie kwota 1zł, 50 zł cz 5 tyś zł, tak czy inaczej cała suma zostanie wpłacona charytatywnie. Oczywiście mam nadzieję że będzie to 50 tyś zł :). Wiem że dla niektórych na forum ta domena to jest RegFee, ale dla osób naprawdę zakochanych w domenach i jeszcze przy tak szczytnym celu może mieć dużą wartość.

 

Pozdrawiam.

 

Swietny pomysl !:)

Ciekawe za ile sie sprzeda? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swietny pomysl !:)

Ciekawe za ile sie sprzeda? :)

Może właściciel IDNa kupi :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuję również osoby która wykona charytatywnie szablon aukcji, w zamian otrzyma możliwość zareklamowania swoich usług. Jest również możliwość pokrycia kosztów wystawienia aukcji, poprzez reklamę jakiegoś registara. Chyba tańszej reklamy nie ma, niż 14 dni na pierwszej stronie za około 150 zł.

 

@swoj-chlop - nie wiem o co Ci chodzi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moge wiedziec czemu co godzine dostaje spama ze aukcja konczy sie a tyle i tyle? bez kitu JUZ TO WIEM

 

Zaglądałeś do ustawień konta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poszukuję również osoby która wykona charytatywnie szablon aukcji, w zamian otrzyma możliwość zareklamowania swoich usług. Jest również możliwość pokrycia kosztów wystawienia aukcji, poprzez reklamę jakiegoś registara. Chyba tańszej reklamy nie ma, niż 14 dni na pierwszej stronie za około 150 zł.

 

Nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się, że na 1 stronie allegro nie można reklamowac aukcji domen, lepiej sie upewnic.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jestem pewien na 100%, ale wydaje mi się, że na 1 stronie allegro nie można reklamowac aukcji domen, lepiej sie upewnic.

Jak najbardziej można, ale nie można podawać pełnego adresu. W tym przypadku nie wolno napisać domena www.kroldomen.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×