Jump to content
kajojj

Co jest z namedrive

Recommended Posts

u mnie wszystko chodzi w miare tj. strony mi sie otwieraja ale straszni spadla liczba odslon....

 

Moze u mnie wszystko gra a u innych sie nie wyswietla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi namedrive przestal wlasnie dzialac. wam tez? nawet sie strona nie wyswietla

post-2145-1211734511_thumb.jpg

Edited by skuwiak

Share this post


Link to post
Share on other sites

to problemy sa u mnie czy moze u nich? Zupelnie juz zglupialem. Teraz juz nie moge zobaczyc ile mi ruch spada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie tam nic nie zmalalo :)

A co do porownywania sedo i nd to moim zdaniem nie ma to sensu. Kazdy parking inaczej wyklucza np "ruch" z hotlinkow.

Edited by pokoleniex

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi namedrive przestal wlasnie dzialac. wam tez? nawet sie strona nie wyswietla

 

 

dokładnie ten sam problem mam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie tam nic nie zmalalo :)

A co do porownywania sedo i nd to moim zdaniem nie ma to sensu. Kazdy parking inaczej wyklucza np "ruch" z hotlinkow.

Skoro tak wiele osób nie może wejść na namedrive, ani na zaparkowane w nim strony to na pewno Ci zmalało, tylko o tym nie wiesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem swoją domenę na ND bo chciałem zobaczyć jak wygląda i okazuje się że tam są linki po niemiecku i w ogóle prawie wszystko tam jest po niemiecku! A na mojej drugiej domenie po włosku!

 

Jakaś kolejna pomyłka ND?

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz mi namedrive hula. ale zauwazylem ze na jednej z domen wzrosl ruch i ctr. co zastanawiajace rpm wzrosl x3. to normalne?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdzałem swoją domenę na ND bo chciałem zobaczyć jak wygląda i okazuje się że tam są linki po niemiecku i w ogóle prawie wszystko tam jest po niemiecku! A na mojej drugiej domenie po włosku!

 

Jakaś kolejna pomyłka ND?

Zagraniczne reklamy są czasami gdy ustawiamy zagraniczne keywordy nawet jeżeli wejście jest z Polskiego IP.

Także słowa takie jak sex, tv, radio brzmią tak samo w kilku językach to też gdy nie ma polskich reklam pojawiają się zagraniczne.

 

 

 

@ nawet gdy nie bawisz się słowami kluczowymi może spaść ctr ponieważ kończą się kampanie firm, których reklamy był wyświetlane dla tych słów. W tym momencie pojawiają się reklamy nowych reklamodawców, które mogą już nie być atrakcyjne dla odwiedzających.

 

 

 

Mam ustawiony na jednej domenie w ND '1 klik' w podglądzie jest ok, ale wchodząc bezposrednio na domene widnieje 'portal', w czym lezy problem? W panelu jest wszystko OK, ustawienia zapisane etc. niestety wyswietla co innego....

 

 

Podglad wyswietlany jest z serwera technicznego (dane nie sa w 100% aktualne), domena widziana w internecie wyswietlana jest z serwera glownego. Jezeli dla wybranego slowa kluczowego (wczesniej) byly wyswietlane reklamy to strona na podgladzie bedzie ukazywac sie z reklamami. Jednak jezeli akurat w danym momencie nie ma reklam dla wybranego slowa, to strona widziana przez internet ukazuje sie jako portal (chociaz wybrane ustawienie to 1click)

 

 

 

 

 

Co do przerw w dostepnosci panelu ND lub wyswietlanych stron to proponuję pisać na support i podawać login lub nazwę niewidzianej domeny wraz z dokładną godziną i minutą. Wtedy ND na pewno zaradzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do przerw w dostepnosci panelu ND lub wyswietlanych stron to proponuję pisać na support i podawać login lub nazwę niewidzianej domeny wraz z dokładną godziną i minutą. Wtedy ND na pewno zaradzi.

Watpie gdyz problem polega na tym, ze tylko niektorym dostawcom nie widzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×