Jump to content
kajojj

Co jest z namedrive

Recommended Posts

Co się dzieje z namedrive.pl? Więcej nie działa niż działa, wszystkie domeny co tam mam też nie działają większość czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co się dzieje z namedrive.pl? Więcej nie działa niż działa, wszystkie domeny co tam mam też nie działają większość czasu.

Zarówno NameDrive.pl jak i strony zaparkowane w ND działają poprawnie - przynajmniej u mnie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że zapewne jest to zależne od internetu jakiego używacie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tak że w ciągu dnia nie mogę wejść dopiero nocą lub rankiem :) choć ostatnio jest trochę lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest ok! Dajcie swoje hasła to wam sprawdzę czy chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba problem nie Namedrive, a routera/routerów w którymś mieście/województwie/regionie Polski, zważając na fakt, że część osób ma wszystko ok, a część zwiechę.

 

Gdynia w każdym bądź razie ma wszystko ok na ND. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można się śmiać, ale każdy kij ma dwa końce. Bo jeżeli tyle osób z forum ma problemy z wyświetlaniem, to ile procent kliknięć przez to przepada? Myślę, że sporo i namedrive przygrywa w kulki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam tak że w ciągu dnia nie mogę wejść dopiero nocą lub rankiem smile.gif choć ostatnio jest trochę lepiej

 

Identiko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy byłem przyłączony do kablówki to było tak że i 3 dni nie mogłem się zalogować na ND, po tych 3 dniach było 7 dni ok a potem znów 2 lub 3 dni wolnego od ND. Od kiedy zmieniłem dostawcę problemu już nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można się śmiać, ale każdy kij ma dwa końce. Bo jeżeli tyle osób z forum ma problemy z wyświetlaniem, to ile procent kliknięć przez to przepada? Myślę, że sporo i namedrive przygrywa w kulki.

Wtedy brane są średnie z poprzednich dni i kwota jest zwracana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy byłem przyłączony do kablówki to było tak że i 3 dni nie mogłem się zalogować na ND, po tych 3 dniach było 7 dni ok a potem znów 2 lub 3 dni wolnego od ND. Od kiedy zmieniłem dostawcę problemu już nie ma.

 

U mnie wszystko w jak najlepszym porządku.

Ale troszkę mnie tym postem zaniepokoiłeś.

Za 2-3 dni podłączę się pod ...kablówkę ( UPC ) bo mam już dosyć tego beznadziejnego iPlusa.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpisujcie miasta! :)

 

W Warszawie działa (UPC). :)

 

Mnie martwi inna rzecz, nie wiem czy u Was też jest podobnie, ale mniej więcej od początku kwietnia strasznie spadł ctr. Nie bawiłem się ze słowami kluczowymi, a spadek jest rzędu 10, a nawet 15%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jak, skoro nie wiadomo od czego zależny jest brak wejścia?

Pisalem o oglolnych przerwach. Wiec moze troche nie na temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie mam tak, że namedrive działa 1/4 dnia i to o różnych porach. Czasem muszę czekać 3-4 dni, żeby się załapać na możliwość dodania stron. Inne strony otwierają się bez problemu, dotyczy to wyłącznie namedrive. Napisałem do nich maila i w odpowiedzi dostałem, że to może być związane z moimi ciasteczkami. Teraz widzę, że problem jest znacznie szerszy, a namedrive bagatelizuje sprawę. Skoro tyle osób nie może wejść, to popatrzcie ile reklam się Wam nie wyświetli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczepie sie pod temat...

 

Mam ustawiony na jednej domenie w ND '1 klik' w podglądzie jest ok, ale wchodząc bezposrednio na domene widnieje 'portal', w czym lezy problem? W panelu jest wszystko OK, ustawienia zapisane etc. niestety wyswietla co innego....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie jest ok, choć od jakiegoś czasu dłużej trwają pewne operacje na stronach ND /korzystam z łącz GTS/

 

Jednakże czytając ten post, zaczęła mi się układać pewna zależność, gdyż zauważyłem właśnie od początku kwietnia spory spadek odsłon, /CTR na równym poziomie/, początkowo myślałem, że może to wiosna, potem maj i matury, długie weekendy, ale przecież codziennie dorzucam nowe domeny do parkingu, które powinny utrzymać /mimo wiosny/ odsłony na porównywalnym poziomie do marca.

 

Teraz, po przeczytaniu tego tematu jestem "spokojniejszy" bo tak duży spadek odsłon, prawdopodobnie spowodowany jest tym że 1/4 polskich internautów - stron zaparkowanych na ND nie otwieraja.

 

Napisałem "spokojniejszy" bo przynajmniej wiem, że nie tylko wiosna jest przyczyną spodków dochodów,

 

przykład jednej z domen:

miesięcznych odsłon od 1300 - 1500 za ostatnie 8 miesięcy

kwiecień 1099 odsłon

maj ok 800 odsłon

 

i takie spadki pobieżnie przeglądając, zauważyłem na wszystkich domenach w ND

 

Porównywalnie - domeny zaparkowane na Sedo - zanotowały w tym okresie spadek odsłon do 10%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×