Jump to content
Sign in to follow this  
DemonDomen

pomorze24.pl

Recommended Posts

Dzień Dobry Państwu;)

Przywitam sie szybko i od razu do roboty - domenka pomorze24.pl - co sądzicie, jaka Wasza wycena i opinie?

Komu to ew. zaproponowac :)

 

Z góry dzieki i pozdrawiam!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień Dobry Państwu;)

Przywitam sie szybko i od razu do roboty - domenka pomorze24.pl - co sądzicie, jaka Wasza wycena i opinie?

Komu to ew. zaproponowac :)

 

Z góry dzieki i pozdrawiam!:P

 

 

Dzień Dobry :D.

Domena warta jest 0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień Dobry :).

Domena warta jest 0 zł.

 

 

Nie zgodzę się, warta jest między 100 a 200 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja oddam głos, że coś warta :D W końcu sam z Pomorza jestem i nie dam wycenić Pomorza na 0 zł. :P

 

Myślę, że domena jest całkiem ok i warta stówkę/dwie, ale nie warto jej sprzedawać. Lepiej postawić na tym jakiś prosty portal, lekko wypozycjonować i sprzedać jako startup. Wtedy cena może być o wiele wyższa. :)

 

T|C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głos na 0 do 300 bo już dziwne sprzedaże widziałem

:]

 

A dlaczego nie pomorze 365 lub nasze pomorze moje pomorze tylko pomorze tu pomorze .

Sam wtopiłem już tyle w takie dziwne twory że moge powiedziec swiadomie że zanim rejestrujesz domenke zastanów sie czy sam byś pod tą domeną chciał mieć serwis i czy byś był skłonny ja odkupić od kogoś .

 

Ale ja się nie znam na domenach takie moje przemyślenia .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głos na 0 do 300 bo już dziwne sprzedaże widziałem

:]

 

A dlaczego nie pomorze 365 lub nasze pomorze moje pomorze tylko pomorze tu pomorze .

Sam wtopiłem już tyle w takie dziwne twory że moge powiedziec swiadomie że zanim rejestrujesz domenke zastanów sie czy sam byś pod tą domeną chciał mieć serwis i czy byś był skłonny ja odkupić od kogoś .

 

Ale ja się nie znam na domenach takie moje przemyślenia .

 

A co lepsze: moje czy nasze pomorze? :) Pytam czysto hipotetycznie, bo i tak obie niestety zajete i to nie przeze mnie...

 

Co do pomorze24.pl to podobna dyskusja byla a propos mojej jura24.pl i wycenialiscie ja wtedy na reg fee, wiec nie bede sie wylamywal i pomorze24.pl rowniez uznam jako nic nie warte, aczkolwiek nadal uwazam, ze ***24.pl nie jest az taka ninja... No ale z madrymi glowami dyskutowal nie bede :D

 

PS. Znasz li Panocku, co to znaki przestankowe lub interpunkcja? :P

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×