Jump to content
SELES

DomDom*pl, DVG*pl - zeszlotygodniowe sprzedaze

Recommended Posts

Jak w temacie:

Nie podawalem wczesniej informacji o sprzedazy domen, poza tymi sprzedanymi na Allegro, jednak z uwagi, ze nudze sie na zwolnieniu chorobowym i sprzedaz tych domen, to jedyne urozmaicenie w minionym tygodniu, macie okazje troche pospekulowac.

 

Za ile poszly?

 

Rozwiazanie zagadki jutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

#domdom.pl nawet nie wyceniam bo bladego nie mam pojęcia kto mógł to kupić i za ile tym bardziej.

Co do #dvg.pl to 3-literówka ze średniej półki, z doświadczenia wiem, że nie sprzedajesz żadnej domeny tanio więc na pewno poszła z 1,5k dla klienta końcowego

 

Pozdro

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVG.pl - ponieważ nie widać firm o takiej nazwie dlatego obstawiam że poszła za okolice 300 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na inne opinie. Sa osoby, ktore czesto sie wypowiadaja w takich tematach, a jeszcze nie mialy okazji w tym. Mysle, ze mozemy poczekac do wieczora. Chyba, ze bardzo sie niecierpliwicie? ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

DomDom - 2000zł

DvG - 3000zl ps., bardzo ladnie ta marka prezentowala by sie na ubraniach ;)

 

ps. ja sie nie cierpliwie ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze, ze wyceny ida w gore, ciekawe dlaczego? Kierujcie sie doswiadczeniem i zdrowym rozsadkiem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekam na inne opinie. Sa osoby, ktore czesto sie wypowiadaja w takich tematach, a jeszcze nie mialy okazji w tym. Mysle, ze mozemy poczekac do wieczora. Chyba, ze bardzo sie niecierpliwicie? ;)

SELES podaj już odpowiedź bo mi ciśnienie już skoczyło ;) , albo chociaż określ o której godzinie rozwiązanie konkursu.

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma za dużo danych do podania tej ceny. W temacie sipreksu była dokładna informacja jak została domena sprzedana, wtedy taka zabawa ma większy sens. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądząc po kopalniano-Selesowych cenach to pewnie niskie xx.xxx.

 

Seles własne oferty?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×