Jump to content
Sign in to follow this  
useroniku

Lista domen wystawionych przez jakąś firmę.

Recommended Posts

Przeglądając internet w poszukiwaniu ciekawych domenek, natknąłem się na ciekawą stronkę z listą nawet ciekawych domenek:

spis domen

 

Ogólnie pomyślałem, że może się przydać aby unikać tego rozczarowania gdy sprawdzamy domenę a tu napis - domena niedostępna. ;)

Ogólnie porównałem tą listę z moimi typami i widzę, kto zajął kilka moich pomysłów. eh

 

Najgorsze jest to jak okazuje się, że domena ( na którą mało kto wpadłby ) została zarejestrowana dzień wcześniej. No ale z drugiej strony potwierdza, to że myślimy w dobrym kierunku. ;)

 

Tylko nie rozpaczajcie, jak zobaczycie kilka waszych typów na tej liście. Ja od tego myślenia mam już ze 30 siwych włosów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najgorsze jest to jak okazuje się, że domena ( na którą mało kto wpadłby ) została zarejestrowana dzień wcześniej. No ale z drugiej strony potwierdza, to że myślimy w dobrym kierunku. :)

No cóż, zdarza się! Po prostu pech. Chyba każdemu się to przytrafiło...Think ahead, ile jeszcze jest wolnych domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, ze istnieje cos takiego jak rezerwacja domeny na 14 dni?

 

oczywiście wiem, że istnieje coś takiego jak rezerwacja i zawsze sprawdzam czy domena nie jest przypadkiem w rezerwacji, ale na ogół moje trafy są już zarejestrowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×