Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Co jaki czas aktualizowany jest rating użytkownika ?

Sprzedałem domeny ponad 2 tygodnie temu i dalej nic nie zaktualizowano ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj moja dziewczyna próbowała przedłużyć domenę, jednak był błąd dropped (brak środków,można sprawdzić historię operacji konta), a potem była w kilkugodzinnej podróży.

Walecznie broniłem dropped w tym wątku, a sam padłem tego ofiarą (Przepraszam Korneliusza)

Domena premium jest teraz na aukcji i gra muzyka. Wszyscy będą zadowoleni tylko nie ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy u Was dobrze wyświetla ofertę sprzedaż domeny? U mnie w firefoxie jest dobrze, natomiast w IE tekst się zlewa, wiersze nachodzą jeden na drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje działu Pomoc z opisem dla Aftermarket.pl. Teraz klient kupuje na giełdzie AM, i potem bez tłumaczenia, że Dropped to jest Aftermarket, trudno skierować go do tematu Pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio z tego co widzę wpadł błąd sortowania listy domen wg. archiwum zamiast na początku starsze są na początku młodsze domeny co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Postuluje też wprowadzenie subdomen dla domen wystawionych na sprzedaż wtedy będzie łatwiej szukać potencjalnym klienta aukcji lub domen wystawionych na sprzedaż u konkretnych sprzedawców np. xyz.aftermarket.pl gdzie xyz jest wybraną nazwą w ustawieniach tak jak w przypadku nicku w aukcjach (nie muszą się pokrywać).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że chcecie wprowadzić możliwość sprzedaży pakietu domen przez Escrow, ale moglibyście najpierw to przetestować bo aktualnie nie da się zainicjować Escrow choćby dla jednej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest błąd w aukcjach - wystawiłem aukcję domeny sosna.eu - https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=642282 po otrzymaniu oferty, a można ją dalej nabyć wchodząc pod http://sosna.eu po cenie Kup Teraz 990 zł, która w takim razie oferta byłaby wiążąca, gdyby domena została zakupiona w trakcie trwania aukcji, obie? :) Powinno chyba przenosić na aukcję po wejściu na domenę, jeśli taka ma miejsce, a oferta powinna być na czas aukcji nieaktywna.

 

No i sam opis nie powinien się przenosić z oferty do aukcji (dla Last Minute i przy wystawianiu zwykłych aukcji się nie przenosi) po wystawieniu aukcji po ofercie, bo np. u mnie wygląda to dziwnie, najlepiej, żeby był pusty, być może przydałaby się też możliwość edycji opisu w trakcie trwania aukcji, bo teraz takiego opisu nie idzie w żaden sposób usunąć ani zmienić (można odwołać tylko aukcję i wystawić jeszcze raz po wpłaceniu opłaty karnej 100 zł, co dobrym pomysłem chyba nie jest).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie, że chcecie wprowadzić możliwość sprzedaży pakietu domen przez Escrow, ale moglibyście najpierw to przetestować bo aktualnie nie da się zainicjować Escrow choćby dla jednej domeny.

Da się jakoś przeprowadzić transakcję Escrow na około? Przez EscrowDomen.pl również nie działa. Niby prowizorycznie przywrócili dawny formularz ale w dalszym ciągu nie działa. Zadziwiające, że mój ticket opisujący ten problem ma priorytet "Normalny"...

 

EDIT:

Poradziłem sobie. Aktualnie aby zainicjować transakcję Escrow należy pobrać Authinfo dla domeny i przy wystawianiu zaznaczyć "Sprzedaję domenę zarejestrowaną w innym serwisie".

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy ruch pokazywany przy ofercie sprzedaży domeny będzie odpowiadał temu widocznemu w panelu zarządzania domenami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj!

 

Klient serwisu AfterMarket.pl właśnie dokonał zakupu domeny w cenie 1 000 000 PLN.

 

Adres email kupującego: ****@microsoft.com

 

Dla tej domeny zainicjowana została bezpieczna transakcja Escrow. Klient ma 5 dni na dokonanie wpłaty za domenę.

 

Z pozdrowieniami,

zespół AfterMarket.pl

 

Mam takie pytanie. Czy AM mógłby wprowadzić możliwość przedłużenia 5 dniowego terminu płatności? W razie gdyby klient nie mógł się wyrobić z różnych powodów z płatnością, to sprzedający miałby możliwość w swoim panelu przedłużyć termin jeszcze np. o 5 dni. Czy coś takiego jest możliwe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozważamy taką możliwość, aby sprzedawca mógł dowolnie przedłużać termin. W tej chwili możemy przedłużyć termin indywidualnie po otrzymaniu maila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy licznik "gwiazdek" czyli ranking się nie wysypał? Od tygodnia nic mi nie przybyło :)

może Ci się tylko przyśniło, że coś sprzedałeś? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
może Ci się tylko przyśniło, że coś sprzedałeś? :)

To co się śni a to co się sprzedaje to dwa różne światy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego, co zauważyłem to ranking aktualizuje się z dużym opóźnieniem.

 

A w ogóle nie warto śnić na jawie, mi się np. tak realnie ostatnio przyśniło, że sprzedałem na Aftermarket.pl domenę sex.com. :)

 

Potem się obudziłem, ale pamiątkowego screena zdążyłem oczywiście strzelić. ;) Photoshop czyni cuda. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z urlopem często korzystam ostatnio z mobi.aftermarket.pl

Niestety od 2-3 dni po wybraniu zakładki Moje Aukcje pojawia się komunikat: Parametr nie jest liczbą całkowitą: range

Sprawdzałem to na trzech telefonach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już w sumie było zgłaszane, ale chyba trochę przesada z rozjeżdżaniem się strony przy wystawianiu wielu domen na aukcji. :)

 

np. tu: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=690219

 

Właściwie gdybym próbował się dopatrzeć co jest przedmiotem aukcji to szybko wysiadłyby mi oczy. ;) Nie można tego by inaczej rozmieścić? Może w nowej linii i mniejsza czcionka czy coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z urlopem często korzystam ostatnio z mobi.aftermarket.pl

Niestety od 2-3 dni po wybraniu zakładki Moje Aukcje pojawia się komunikat: Parametr nie jest liczbą całkowitą: range

Sprawdzałem to na trzech telefonach.

 

No ja też wczoraj miałem przyjemność korzystać, próbowałem zwiększyć kwotę licytacji w trzech aukcjach, ale prędkość ładowania się strony pozwoliła mi zdążyć tylko z jedną. :) Nie wiem, może to wina chwilowego obciążenia AM, albo mojego operatora, albo komórki, ale na jedno mi wyszło, że domeny przeszły koło nosa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakie ustawienia wprowadzić, aby pojawiała się wyłącznie cena Kup Teraz w ofercie sprzedaży, bez możliwości negocjacji?

 

Ustaw cene minimalną równą cenie kup teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×