Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

Sprzątanie.info + Sprzatanie.info

Recommended Posts

Sprzątanie.info

office-cleaning.jpg

 

Domena dla serwisu sprzatającego.

Zarejestrowałem w wersji zwykłej (sprzatanie.info) i IDN (sprzątanie.info)

Popularny keyword. Myśle że końcówka .info jest jak najbardziej adekwatna ze względu na charakter domeny,

pozatym dzieki temu może być użyta zarówno w Polsce USA, UK czy gdziekolwiek indziej.

 

Jakie jest wasze zdanie na temat tej domeny (domen)?

 

 

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyzwoita domena, lepsza od *.pl Trochę niedoceniana, jest ta info, w Polsce, chyba, dlatego, że jak był na to bum, to dobre domeny zgarnęli prywatni ludzie, a nie firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0zł ~ reg fee.

 

Domena nie dla serwisu sprzątającego. Jesli juz to dobra na serwis "jak sprzątac" (tylko po co taki serwis tworzyc)

 

nie lubie info. Nie przeczę, że czasem uda sie sprzdac jakąś domenę z tą końcówką w dobrej cenie.. ale to i tak rzadki przypadek.

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena nie dla serwisu sprzątającego. Jesli juz to dobra na serwis "jak sprzątac" (tylko po co taki serwis tworzyc)

Jako reklama na samochodzie sprzatanie.info, ulotkach, dobrze może wyglądać, dodatkowo słowo klucz dla wyszukiwarek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Domena dla amatorów info. Jednak klient koncowy moze sceptycznie podejsc do tej koncowki, badz co badz małopopularnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena nie dla serwisu sprzątającego. Jesli juz to dobra na serwis "jak sprzątac" (tylko po co taki serwis tworzyc)

 

...nie dla serwisu sprzatającego? :excl:

 

Google.pl | keyword: sprzatanie | wyniki: 4,170,000

 

....praktycznie wszystkie wyniki (a sprawdziłem kilkanaście pierwszych stron) dotyczą serwisów sprzatających.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzatanie.info, jeżeli chodzi o moje zdanie to ładna, napewno się sprzeda. Bardzo wiele jest właśnie takich firm, które sprzątają. Nie jest to domena ani udziwniona ani słaba. Może jako wycenę powiem tylko cenę za jaką byłbym skłonny ją oddać, a jest to 400pln. Mi się podoba;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, idę o zakład, że jeśli domenę do wyceny dałby ktoś inny niż MisUszatek, to pewnie poleciałyby same nindże :excl: Mnie się domena zupełnie nie podoba, ale grupa docelowa może mieć inne zdanie. I powtórzę: Nie liczy się tylko jaka domena, ale również jak przebiegnie sprzedaż domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, idę o zakład, że jeśli domenę do wyceny dałby ktoś inny niż MisUszatek, to pewnie poleciałyby same nindże ;) Mnie się domena zupełnie nie podoba, ale grupa docelowa może mieć inne zdanie. I powtórzę: Nie liczy się tylko jaka domena, ale również jak przebiegnie sprzedaż domeny.

Coś w tym jest :excl: Jednak, po prostu łapie/znajduje dobre domeny, a nie rejestruje na siłe szczęśliwyWarzywniak.pl ... Musi posiadać dobry skrypt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, idę o zakład, że jeśli domenę do wyceny dałby ktoś inny niż MisUszatek, to pewnie poleciałyby same nindże :excl:

....i pewnie jeszcze wyzwiska

 

0 zl oczywiscie

Share this post


Link to post
Share on other sites

0zł.

Niestety, mieszkam za granicą i żaden obcokrajowiec nie wejdzie na stronę w której nazwa jest w języku polskim. A jeśli uda się sprzedać dla firmy sprzątającej w Polsce, to jak najbardziej. Ale jak wiem, nie ma zbyt dużo takich firm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście jak najbardziej dla serwisu sprzątającego. Około 1500-2500 zł za komplet.

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla serwisu sprzątającego w kraju. Ale raczej nadaje się na serwis o sprzątaniu (końcówka info.) a nie na usługi sprzątania. Podtrzymuję 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMO znikoma wartość ze względu na końcówkę.

Tez tak uwazam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×