Jump to content
Sign in to follow this  
plw

Zablokowanie konta

Recommended Posts

Witam,

 

w dniu dzisiejszym, po probie zalogowania na ND widze komunikat: Panstwa konto zostało zawieszone.

Nie interesuje mnie, czy ktokolwiek mi wierzy, czy nie, ale nie kantowalem, tyle z mojej strony. Wyslalem meila do ND, co jest grane, po kilku godzinach otrzymalem odpwoiedz:

 

Witam,

 

Konto zostało zablokowane ze względu na nienaturalny ruch.

Wyciąg z regulaminu:

 

# Zabrania się używania narzędzi, oprogramowania komputerowego sztucznie

modyfikujących ilość odsłon, klików CTR, PPC, RPM. Własciciele zaparkowanych

stron, ich krewni, przyjaciele lub znajomi nie mogą klikać na bannery ani

liknki reklamowe zaparkowanych stron. Zabrania się zachęcania do klikania na

reklamy w celu sztucznego zwiekszania przychodów, zwłaszcza poprzez posty na

forach, maile, chatrooms itp.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie, Parkingowy.

 

 

 

DISCLAIMER: This message has been sent from NameDrive LLC and is intended

solely for use of the recipient(s) as named above. This email message,

accompanying documents, attachments and files thereof, contain legally

privileged and/or confidential information that is only for use by the

intended recipient(s) as being the addressee(s) to this email. If the reader

of the message is not the intended recipient, or an employee or agent

responsible for delivering the message to the intended recipient, you are

hereby notified that any dissemination, distribution, copying, forwarding,

or other use of the message or its attachments is strictly prohibited. If

you have received a message in error, please notify the sender immediately

by replying to the message and please delete it from your computer.

 

Poprosilem o logi... W jaki sposob mam poprowadzic ta sprawe dalej? Procesowac sie? Kasa na koncie nie jest duza, ale chamstwo i zlodziejstwo mnie wkurza niesamowicie, jestem gotow isc do sadu, gdyz po prostu NIE OSZUKUJE. Nie wiem, co jest grane naprawde, niemniej ja do tego reki zadnej nie przylozylem.

 

Prosze o pomoc i wskazowki.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Edited by plw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tutaj chyba było podobnie tylko że z SEDO: http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...ost&p=54695

 

Dzieki za odpowiedz.

Problem polega na tym, ze ja NIE KLIKALEM przypadkowo, celowo ani w ogole na zadne reklamy zamieszczone na moich zaparkowanych domenach. W przeciwienstwie do kolegi pixxxxel , z watku, ktory poleciles mi przeczytac. Wiec co dalej? Nie daruje ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainer-owi chodziło chyba abyś próbował dalej wyjaśnić sprawę i (tak jak w przytoczonym wątku) masz szanse na zniesienie bana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spójrzcie na to z tej strony:

 

Moim zdaniem parkingom zależy na klientach, każdy klient który ma zarabiające domeny jest dla nich przychodem gdyż biorą z tego jakąś część. Więc Ani Sedo ani ND nie blokują bez powodu gdyż zmniejszają tym samym swoje zarobki. Widocznie coś musiało być nie tak.

Zablokowanie kilku kont bez powodu to już jest większa strata - tak sądzę - i robią to z żalem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apze, badz powazny.

Pisalem na wstepie... Nie interesuje mnie, czy ktokolwiek mi wierzy, czy nie wierzy, ale TAKIE SA FAKTY, ZE NIE KLIKALEM NA WLASNE REKLAMY, no chyba nikt nie sadzi, ze mozna byc takim idiota i klikac z wlasnego komputera na wlasne reklamy, omg! Ludzie...

 

Grzecznie poprosiłem Parkingowego o screen z tych nielegalnych klików, zobaczymy co wyśle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

plw, przecież jest wyraźnie napisane domeny zbanowane za nienaturalny ruch nie za klikanie w reklamy. To nie jest to samo. :o To znaczy mniej więcej tyle, że jakaś z Twoich domen ma gdzieś porozrzucane linki, z których za dużo ludzi wchodzi, a nazwy domen nie wskazują na to, że to typos od jakiegoś serwisu, spad po serwisie albo generyk.

 

Mówiąc bardziej klarownie wyobraź sobie, że masz zaparkowane kupę domen typu gewgwg.pl, ewgwedcs.pl, sdbsdbsdb.pl (lecz na których były serwisy), a każda z nich ma po tych serwisach 100uu dziennie na domenie. Nie jest to podejrzane dla parkingu? Jest. Nie wiem co tam parkowałeś, więc tylko spekuluję, że parkowałeś tam domeny, na których na pierwszy rzut oka nie można stwierdzić skąd pochodzi ruch. ;)

 

Poza tym, kiedyś rozsyłali tylko ostrzeżenia, a teraz już widzę, ban. ;)

 

Witam Panie Tomaszu,

 

na zaparkowanych domenach panuje ruch niejednostajny nie posiadajacy podstawowych cech ruchu naturalnego.

 

Bardzo prosze o podanie krotkiej informacji skad przychodzi ruch na Pana domeny, jak rowniez na ile jest to mozliwe znane Panu fakty dotyczace przeszlosci zaparkowanych domen (tych z najwiekszym ruchem).

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Parkingowy

 

parking@namedrive.pl

www.namedrive.pl

 

Widać, mają już za dużo osób w systemie, nie mają czasu wszystkiego sprawdzać i od razu strzelają z bana. ;) Ja bym do nich napisał czy można się wytłumaczyć skąd jest ruch na tych felernych domenach czy coś takiego albo obiecać ich zdjęcie z parkingu w zamian za odbanowanie (potem możesz przeparkować do Sedo) ;). Mi akurat przypięli do tych felernych domen jakąś notatkę czy ki diabeł po moim elaboracie na temat ruchu. :(

 

Witam,

 

bardzo dziekuje za tak wyczerpujaca odpowiedz. Przetlumacze podane przez Pana informacje i zalacze do Pana konta.

 

Jezeli ruch na ktorejs z domen nadal wbudzalby kontrowersje skontaktujemy sie z Panem.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Parkingowy

 

parking@namedrive.pl

www.namedrive.pl

 

i od tej pory wszystko ok. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×