Jump to content
Sign in to follow this  
rako

sedo

Recommended Posts

Mam pytanie:

Czy Sedo placi za kazde wejscie na Twoja domene czy trzeba pozniej wejsc na jeden z linkow wystawionych na stronce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie:

Czy Sedo placi za kazde wejscie na Twoja domene czy trzeba pozniej wejsc na jeden z linkow wystawionych na stronce?

 

Oczywiście, że płaci tylko za kliknięcia w reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

podepne swoje pytanie pod temat:

 

co to jest Routing-/ABA # w "Payment details" w ustawieniach sedo ?

 

wpisalem tam nr rozliczeniowy banku ale nie jestem pewien czy o to chodzi ...

 

pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numer ABA to coś jak amerykański odpowiednik systemu SWIFT i jest wykorzystywany w przelewach na terenie USA. Jeśli nie masz konta w USA możesz zostawić pole puste.

 

Więcej na ten temat tutaj. (ang.)

 

BTW: nie lepiej odbierać wypłatę na PayPal? ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW: nie lepiej odbierać wypłatę na PayPal? ;]

 

Jeśli nie przeszkadza ci, że PayPal stosuje złodziejski przelicznik przy wypłacie w złotych, to lepiej/wygodniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto mowi o wyplacaniu,zarobionych pieniedzy. Cash musi być ruchu, kupujesz domeny parkujesz, z zyskow kupujesz nastepne, malo oplacalne porzucasz po roku, oplacalne przedluzasz. Musisz ustalić sobie próg opłacalności, a dalej to juz tylko arkusz w exelu i mozesz sprawdzić jak bogaty bedziesz za 10 lat :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto mowi o wyplacaniu,zarobionych pieniedzy. Cash musi być ruchu, kupujesz domeny parkujesz, z zyskow kupujesz nastepne, malo oplacalne porzucasz po roku, oplacalne przedluzasz. Musisz ustalić sobie próg opłacalności, a dalej to juz tylko arkusz w exelu i mozesz sprawdzić jak bogaty bedziesz za 10 lat :rolleyes:

 

Chodziło mi o przelanie z PayPala na konto. Na moim koncie ciągle jest ruch, jakoś wolę bank niż instytucję finansową o niejasnych zasadach. Większość rejestratorów, zdaje się, też.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodziło mi o przelanie z PayPala na konto. Na moim koncie ciągle jest ruch, jakoś wolę bank niż instytucję finansową o niejasnych zasadach. Większość rejestratorów, zdaje się, też.

Urząd skarbowy też woli banki...

Wybaczcie OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×