Jump to content
pavloz

Sprzedam dochodowy serwis!

Recommended Posts

Sprzedam dochodowy serwis internetowy, tematyka: programy.

 

Serwis zarabia 3-4k PLN miesięcznie (jeśli się odpowiednio zoptymalizuje i zadba o www, można więcej wyciągnąć :) )

 

+ w cenie zaplecze w postaci 200k pkt elite linkme!

 

 

 

Cena: 70tys PLN netto

 

Poważnych zainteresowanych zakupem proszę o kontakt :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podstawowa sprawa - jaki jest adres serwisu?

 

Druga sprawa. Liczba unikalnych wejsc dziennie oraz tendencja ruchu

 

Kolejna wazna rzecz - na czym serwis zarabia i z ilu miesiecy wstecz sa do wgladu statystyki?

 

Bez tego ani rusz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie napisać krótką opinię na temat portalu który jest tutaj sprzedawany.

Uważam że jest to jedno wielkie śmietnisko reklam adsense! Już na stronie głównej w najbardziej widocznej części widzimy... reklamy google.

OK, jedziemy dalej, wybieram z menu: biuro -> pakiety biurowe i pierwsza lepsza pozycja: openoffice. Oczywiście na pierwszym miejscu znowu wielkie adsense, niżej którki opis programu oraz info "Pobierz OpenOffice 2.1.0". Tylko no właśnie - gdzie link do pobrania? Po prostu żałosne, zamiast linku jest reklama adsense.

Jako podsumowanie zacytuję komentarz jaki znalazłem w tym portalu: "Bardziej jeb**ętej strony z downloadem to nigdy wcześniej nie widziałem."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać właściciel ucieka z tonącego statku.

Wpadłem już wcześniej kilka razy na tą stronę. Mam podobne zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym ogłoszenie widmo powinno być od razu wyrzucane :blink:

 

 

Sprzedam samochód. Mało pali, killuje sejczenta i inne matizy. Serwisowany, przebieg 95k km. Cena 20 kPLN. Jak coś to PM :o

 

Przecież to jest śmiechu warte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istotnie, nie ma sie czym chwalic wlasciciel tejze strony :blink: . Ruch zdecydowanie jedzie w dol. Nie jest to warte ani 10K zwazywszy na spadek ruchu.

 

Odnosnie umieszczenia reklam, to te sztuczki sa juz znane od dawna. Nie wiem jak na to reaguje Google i czy w ogole? Wszak uzytkownik jest tam wprowadzany w blad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gwoli ścisłości - ogłoszenie grzecznościowe mojego dobrego znajomego - dlatego pozwoliłem sobie na ograniczenie podawania bliższych danych dot. sprzedawanego serwisu tylko osobom zainteresowanym :blink:

Ale skoro jest taka wola ludu a sam temat wzbudził spore kontrowersje - proszę, oto link: www.download24.pl (skoro uważacie to za swego rodzaju wymóg zasady dobrego utrzymania kontaktu z użytkownikami i wzajemnego zaufania :o ).

 

Reklamy Google - w końcu serwis musi na czymś zarabiać. Zaś sam link do ww. programu OpenOffice działa. Z całym szacunkiem, necik, czy przed postawieniem zarzutu o oszukiwaniu użytkowników, pomyślałeś chociaż o kliknięciu dość czytelnego napisu Pobierz OpenOffice 2.1.0?

 

Pozdrawiam :)

Edited by pavloz

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób? Jak wspomniałem post wyżej - reklama Google Adsense znajduje się POD linkiem do programu, który jest czytelnie opisany. A jeśli ktoś go nie widzi... no cóż :)

 

Niegdyś linki były umieszczone ciut inaczej - wtedy mogły łamać regulamin, teraz mają one odpowiednią formę :blink:

 

Pozdrawiam i proszę o ew. pytania na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem na tej stronie i więcej nie wrócę... To zwykłe oszustwo, nie wiadomo, gdzie jest reklama, a gdzie właściwy link, potrzebowałem jakiś program na szybko pobrać, niestety miałem nie przyjemność, trafić na tą stronę... Nie polecam, myślę, że to może być nie legalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z całym szacunkiem, necik, czy przed postawieniem zarzutu o oszukiwaniu użytkowników, pomyślałeś chociaż o kliknięciu dość czytelnego napisu Pobierz OpenOffice 2.1.0?

A po co właściciel serwisu kombinował i zmienił domyślny kursor myszy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce żadnego serwisu reklamować ale o to alternatywa, mocno wypromowana w google na słowo "download" I wynik:

http://www.download.net.pl/ Z całkiem słabym rozszerzeniem....

 

Twój serwis do tego jednym słowem "nie umywa się". Rozumiem, że każdy tworząc serwis chce zarobić ale można to robić w taki także sposób aby nie przeszkadzało to odwiedzającemu stronę w pobraniu programu itp. Wielka na środku Reklama google odstrasza wszystkich...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawiazujac do posta necika:

 

<a style="margin-left: 2px; cursor: text;" href="/plik,nasa_world_wind,download.html" rel="nofollow">

 

Nieładnie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zarabiasz 3-4 tysk to dlaczego sprzedajesz? My juz znamy takich bajerantów, co sprzedają na ebayu za 30$ sposoby na zarobnienie milionów, tylko po co im te 30$ jak mają miliardy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to pojechaliście gościa po całości.

Myślał że jest cwaniak i że jak się zareklamuje na di.pl to 70 kafli przyjdzie piechotą jak nie więcej :)

Kto by sprzedawał interes który przynosi kilka kafli miesięcznie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×