Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

Szukając w googlach forów medycznych... natrafiłem na taką o to reklamę.. która standardowo umieszczana jest na bocznym prawym pasku.

masakraf.jpg

( Chodziło o to:Klik... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na krówkach Wedla podali stronę wedel.com.pl mimo iż mają też .pl

 

wydawnictwo Longman(słowniki) na tyle słownika podało stronę longman.com.pl ,pod którą nic nie ma(ani parkingu ani przekierowania)! działa za to longman.pl ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydawnictwo Longman(słowniki) na tyle słownika podało stronę longman.com.pl ,pod którą nic nie ma(ani parkingu ani przekierowania)! działa za to longman.pl ....

 

www.longman.com.pl

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie pod tym adresem stoi ich strona. :)

 

www.longman.com.pl działa, za to samo: longman.com.pl nie - błąd w przekierowaniu lub brak przekierowania to niestety jeszcze dość częsty przypadek na polskich stronach

Share this post


Link to post
Share on other sites

w PRESS nr 10/2010 jest raport Najlepsze www: strony o gospodarce, a tam podana

 

wyborcza.biz.pl na tle screena portalu Wyborcza.biz

 

Już myślałem, że się pomylili, ale nie, Agora jest właścicielem wyborcza.biz.pl.

Ja nie wiem, jak ktoś tam musi mieć marną pensyjkę w tym koncernie, że może pozwolić sobie na takie zaniedbanie, żeby wyświetlała się reklama Nazwa.pl (znaczy się domena wciąż zaparkowana na serwerach nazwy, nawet nie przekierowana!) To już któryś taki przypadek wśród koncernów medialnych. Kiedyś też Bauer miał ŚwiatSeriali.pl nie przekierowany na SwiatSeriali.pl (ale wszędzie reklamowali IDN), ale od niedawna już działa, bo zrobili chyba nowy layout i ktoś się kapnął.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem przekonany, czy to właściwy temat, ale...

 

otrzymałem newsletter o takim temacie:

Newsletter 41/2010: Konkurs dla użytkowników m.pl l Sprytna reklama czy nieuczciwa konkurencja? (...)

 

Newsletter pochodzi od serwisu na literę M. Sami zobaczcie co jest pod m.pl Czyżby darmowa reklama? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie prezes przyleciał :) domenę juz kupili teraz otwierają pierwsze sklepy :)

Fajnie pomalowany. Jula.se jest też tak namalowane że widać z kabiny pasażera. Pełna identyfikacja z firmą. No i samolot zajebisty...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie pomalowany. Jula.se jest też tak namalowane że widać z kabiny pasażera. Pełna identyfikacja z firmą. No i samolot zajebisty...

Darmową reklamę już mają.Jakby nie sprzedaż domeny na forum to nie wiedziałbym nawet o tej firmie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to drugie zdjęcie krystka to chyba Bydgoszcz i Rondo Jagiellonów, trzecie zresztą też bo widzę, tam herb Polonii i "poczuj smak żużlowych emocji" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to drugie zdjęcie krystka to chyba Bydgoszcz i Rondo Jagiellonów, trzecie zresztą też bo widzę, tam herb Polonii i "poczuj smak żużlowych emocji" ;-)

 

Potwierdzam :blink: drugie i trzecie Bydgoszcz, pierwsze Płock. Dokładnych lokalizacji nie znam - przejazdem byłe :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potwierdzam :blink: drugie i trzecie Bydgoszcz, pierwsze Płock. Dokładnych lokalizacji nie znam - przejazdem byłe :o

jaka domena przy żużlu ?

 

ekowalski ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą w TVP2 przy okazji wyborów wspomniano o domenie

 

 

HGW.pl ( skrót od Hanna Gronkiewicz Waltz ) , która przekierowuje na

 

bielecki.pl ( Czesła Bielecki - kandydat na prezydenta Warszawy popierany przez PiS )

 

 

Dobra reklama keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×