Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

Można też tak ;)

 

12897381021.jpg

 

Tu to chyba ktoś pociągnął "z grubej rury" np. złapał od razu domenę przewoz.pl ;-) Na domenę kalibru przewoz.pl to zresztą tyle chłopa by jeszcze było mało i wszystko by się odbywało wieczorem i w kominiarkach. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

jp2z.jpg

 

 

 

 

 

jakość średnia bo z daleka komórką

 

janpawel2.pl

 

w krk sporo reklam domen na tramwajach zauważyłem

Share this post


Link to post
Share on other sites
podobnie we wrocku, juz nie chce mi sie ich pstrykac

 

Może dożyjemy, że domen w Polsce będzie więcej niż samochodów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 jako przedrostek, ciekawe, ale mało intuicyjne...

 

z tego co widac to nie tylko domena ale i nazwa firmy, co ciekawe hosting maja na 24registry.com :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generyk reaktywacja :unsure:

 

Fajnie ...szkoda tylko że domena tak zaniedbana,....strona bardzo słabej jakości i zero pozycjonowania.

W pierwszej trójce kominki.net i kominki.org, a kominki.pl nawet w pierwszej 20 nie widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena zaniedbana ale kontakt mailowy widoczny na ucie bardzo łatwy do zapamiętania.

 

...co dalej nie zmienia faktu że firma nie potrafi wykorzystać potencjału tej domeny i chyba nie bardzo wie na czym polega reklama.

Słabo wyeksponowana nazwa na samochodzie a adres email ucięty łączeniem na drzwiach (kominki@komirki.pl)

 

Logiczniej jest pokazać informację klientowi: KOMINKI.pl a na stronie klient sobie email znajdzie.

No ale niestety niektóre firmy do dziś na samochodach umieszczają np. numer faxu :P

 

No i najważniejszy aspekt...

ruch z reklamy na samochodzie vs. ruch z wyszukiwarek .... no comments :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie do końca jestem przekonany że ktokolwiek będzie zachęcony do walki z globalnym ociepleniem mając do wyboru ubrane i rozebrane na skutek rzekomego ocieplenia klimatu kurtyzano-modelki :unsure:

 

Nie są to jakieś maksymalnie chude szkapy na szczęście, więc może kogoś zachęcą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale niestety niektóre firmy do dziś na samochodach umieszczają np. numer faxu :unsure:

 

tego chyba nigdy nie zrozumiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie są to jakieś maksymalnie chude szkapy na szczęście, więc może kogoś zachęcą :P

 

Miałem na myśli to, że jak klimat się ociepla to panie owe zrzucają ciuchy wiec lepiej niech się ociepla niż mają być ubrane jak polarnicy :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem na myśli to, że jak klimat się ociepla to panie owe zrzucają ciuchy wiec lepiej niech się ociepla niż mają być ubrane jak polarnicy :unsure:

 

Też dobry tok myślenia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

domeny .co trafily doslownie pod strzechy, nie moge zilustrowac tego fotografia, wiec napisze tylko, ze 2 dni temu jadac autem w Hale ( Greater Manchester ) widzialem na tylnej szybie auta jadacego przede mna reklame z uzyciem domeny

 

wedding-music.co

 

co ciekawe, domena przekierowuje TU, wiec pewnie zostala potraktowana czesciowo jako zaplecze

Share this post


Link to post
Share on other sites

3naraz.jpg

 

 

trafiłem 3 naraz ale niestety tylko komórką:)

 

apartamentywielicka.pl (chyba największy adres jaki widziałem na banerze :P)

 

kierunek.krakow.pl

 

mpk.krakow.pl (na tramwaju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×