Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

Dużo fajnych fotek, niestety większość osób wie że "na internecie można zarobić" ale widząc ceny (?) decydują się na rynek pierwotny i domenę z myślnikiem w com.pl - nie tędy droga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo fajnych fotek, niestety większość osób wie że "na internecie można zarobić" ale widząc ceny (?) decydują się na rynek pierwotny i domenę z myślnikiem w com.pl - nie tędy droga.

 

 

Jasne jest że nie każdej firmie działającej lokalnie będzie bardzo zależeć na kupieniu generyka za większą kwotę a tak rejestruję się wolną domenę i wartość firmy wzrasta o tysiące procent bo juz jest w internecie - no niestety.

Tylko czekać aż się pojawią nowe rozszerzenia i jakie stwory się będą pojawiać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno każdy przechodzień będzie wiedział o co chodzi z tym SSL i dlaczego warto odwiedzić taką stronę, ewentualnie kupić sobie taki certyfikat na rok... Raczej nieudany pomysł na targetowanie reklamy która kompletnie nie trafia tam gdzie trzeba - zbyt wąska tematyka, zbyt mała świadomość technologii i IMHO kompletne "Po co to, na co to", zdecydowanie lepiej zrobiliby oszczędzając te 30 tys. zł na oklejenie bombardiera i troszkę popracowali nad głównym brandem domeny.pl, ale nie chcę wyrokować jeżeli tylko im się to opłaca...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
znowu tramwaj certyfikatyssl.pl tylko przechodzień zasłonił "pl" <_<

ciekawy pomysł i projekt, ale rzeczywiscie lepiej zrobiliby wydając kase na kampanie w sieci

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawy pomysł i projekt, ale rzeczywiscie lepiej zrobiliby wydając kase na kampanie w sieci

 

może lubią patrzeć na swoje reklamy ten tramwaj kursuje pod ich siedzibą <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
może lubią patrzeć na swoje reklamy ten tramwaj kursuje pod ich siedzibą <_<

ano są takie przypadki, slyszalem o takich :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

przypadkowo zobaczylem tę reklamę i na końcu padłem ze śmiechu,

oczywiscie chodzi o domenkę, sposob wymowy, akcent:

(polecam obejrzec caly filmik) :)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
przypadkowo zobaczylem tę reklamę i na końcu padłem ze śmiechu,

oczywiscie chodzi o domenkę, sposob wymowy, akcent:

(polecam obejrzec caly filmik) ;)

 

Igry zakonczy Lis :)

 

Kozacki lakier tej Audiczki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kozacki lakier tej Audiczki :)

 

To oklejenie ;)

 

 

Ostatnio widziałem auto z www.mywiemyjak.pl ;) Gdyby nie dopiska "odszkodowania" nie wpadłbym, o co chodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kozacki lakier tej Audiczki :)

 

Chyba nie widziałem na naszych ulicach tak oklejonego samochodu (albo nie zwróciłem uwagi), ale pamiętam, że w jednym z odcinków "fani czterech kółek" (Wheeler Dealers) zamiast lakierować samochód, to okleili całe auto (było to mini) i wyszło to fantastycznie. Kosztowało to ich chyba 700 funtów i było to mniej, niż by zapłacili za lakierowanie.

 

08471337963605521637.jpg

 

A tak to się robi: http://www.avts-ltd.co.uk/

Share this post


Link to post
Share on other sites
To oklejenie ;)

 

Miałem napisać kolor :)

 

Mimo wszystko mnie się bardzo podoba. Jakby jeszcze był kameleon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zamiast lakierować samochód, to okleili całe auto (było to mini) i wyszło to fantastycznie.

 

ja widzialem juz kilka we Wrocku, taka nowa moda - oklejanie folią...

kosztuje kilka tys pln w zaleznosci od rodzaju folii i powierzchni auta

ciekawa sprawa bo kupujesz z salonu auto, oklejasz i jak chcesz sprzedac

za jakis czas to zdejmujesz folie (koszt do tys pln) i lakier jest nieruszony, jak nowy

 

z tych co widziałem najbardziej podobal mi sie porszak karbonowy,

taki to efekt: http://www.pamiatkowo.nazwa.pl/corsa/1.JPG

 

Kozacki lakier tej Audiczki

efekt bajerancki :)

 

Mimo wszystko mnie się bardzo podoba. Jakby jeszcze był kameleon

lakier kameleon jest chroniony patentem, ale kto wie, moze jest juz taka folia, na pewno wyszlaby taniej ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba nie widziałem na naszych ulicach tak oklejonego samochodu (albo nie zwróciłem uwagi)

 

Sporo taksowek ktore sa w kolorze kosci sloniowej tak naprawde sa oklejone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym razem o reklamie z użyciem domeny, której nie można znaleźć.

Od jakiegoś czasu w radiowej "Trójce" leci reklama jakiejś drukarni. Chwalą się atrakcyjnymi cenami za wydruki na błyszczącym papierze, itd. Na koniec spotu podawany jest adres tej drukarni. Słyszałem reklamę już kilka razy i wyłowiłem z dwuczłonowego adresu pierwsze słowo, prawdopodobnie "flying", ale też pewny nie jestem. Adres jest kompletnie nieczytelny. Reklama radiowa ma to do siebie, że musi "wbić się do głowy" spontanicznie. Musi polegać na zapamiętaniu treści przez słuchacza, nikt nie czeka na spot radiowy z notesem, czy dyktafonem aby zarejestrować treść reklamową. Ja z czystej ciekawości szukałem tej firmy przez wujka G. wrzucając "drukarnia" i "flying" i też nic nie znalazłem.

 

Reklamodawca wyłożył sporo kasy, bo spoty nadawane są dość często, co przy cenach za 30 s. do 7800 PLN,

 

ceny reklam w "Trójce"

 

nawet przy uwzględnieniu zwyczajowych rabatów daje kwoty w dziesiątkach lub setkach tysięcy złotych.

 

A wystarczyło kupić za "grosze" (jakieś niezbyt wysokie xxxx, czyli koszt jednego, dwóch spotów) domenę typu "taniDruk", "szybkieDrukowanie", czy coś w tym stylu i posiłkować się takim łatwo wpadającym w ucho adresem, chociażby tylko do celów tej radiowej reklamy. A tak pieniądze wyrzucone w błoto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

A wystarczyło kupić za "grosze" (jakieś niezbyt wysokie xxxx, czyli koszt jednego, dwóch spotów) domenę typu "taniDruk", "szybkieDrukowanie", czy coś w tym stylu i posiłkować się takim łatwo wpadającym w ucho adresem, chociażby tylko do celów tej radiowej reklamy. A tak pieniądze wyrzucone w błoto.

 

Cały tekst idealnie nadaje się na "promo" domen i ich wartości dla KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20120315173218.jpg

 

 

 

 

 

 

 

a następna mnie zniszczyła

 

prawy dolny róg

 

KrucjataRozancowaZaOjczyzne.pl

 

20120315143458.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×