Jump to content
Noname

Lista Rezerwacji

Recommended Posts

Wlasnie wpadl mi do glowy taki pomysl - sporo osob rezerwuje domeny - łapie swoimi skryptami za pomoca API Dropped - duza czesc z nich nie oplaca tych domen albo z nich rezygnuje - czy Dropped moglby wprowadzic taki swoja liste domen po wygasłych rezerwacjach, czy to po rezygnacji z rezerwacji - oczywiscie taka domene nie mozna byloby zarezerwowac raz jeszcze tylko odrazu zarejestrowac ;)

 

Wiadomo ze lista składala by sie wiekszosci z tych gorszych domen(skoro ktos z nich zrezygnowal.. ale - dla jednego moze nie oznaczac nic a dla innej osoby moze byc cos warta) ale moga sie tez zdarzyc nieoplacone opcje, zapomniane rezerwacje itd ;)

 

Co o tym myslicie?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest pewne ze często taka listę bym przeglądał,

ciekawy pomysł, niech Dropped wypowie sie co o tym sądzi :) i czy jest to mozliwe

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest pewne ze często taka listę bym przeglądał,

ciekawy pomysł, niech Dropped wypowie sie co o tym sądzi :) i czy jest to mozliwe

 

pewnie dropped stracilby na tym;)

 

ja przenioslbym rezerwowanie domen ( a co za tym idzie - rejestrowanie) do innego operatora,

czesto oplacam domeny po 2-3 rezerwacjach jak mam kase na oplacenie danej domeny.

 

ponad 80% domen rejestruje nowych, ktore nie spadly na dniach

 

wiec Koledzy;) wyslic szare komorki i pomyslcie o nowych domenach;)

jest ich jeszcze sporo...

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nie, jest to czyhanie na czyjąś pracę z nadzieją, że może zapomni zarejestrować. Także Dropped działałby na swoją szkodę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem zdecydowanie przeciwny wprowadzeniu tego pomyslu.

 

Wystarczy ze mozna podejrzec liste spadow po tastingu (jestem za usunieciem tej mozliwosci)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem zdecydowanie przeciwny wprowadzeniu tego pomyslu.

 

Wystarczy ze mozna podejrzec liste spadow po tastingu (jestem za usunieciem tej mozliwosci)

 

 

Zgadzam się.

Grajmy fair.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×