Jump to content
Sign in to follow this  
rekino

Co sie dzieje z iPKO?

Recommended Posts

Od 3 dni probuje bezskutecnzie dokonac przelewu do dropped za posrednictwem ipko (szybkie przelewy, a nie tradycyjny przelew). Probowalem juz chyba z 8 razy i nadal to samo. Wszystko rpzebiega dobrze i nawet haslo jednorazowe daje sie wpisac...ale jak sie je wpisze, wyskakuje komunikat, ze trwa przenoszenie tego szajsu :) Normalnie paranoja. Tak jakby nie mozna bylo dac informacji przed proba przelewu, lub umeiscic chociaz jakeis info na stronie. A tu nic. Towarzystwo pierdzacych w stolki w tym banku oczywiscie od 2 dni mi juz odpowaida na maila. Natomaist napisalem do platnosci.pl i odpisali, zeby sie z tym kierowac do iPKO. Czy ktos wie ile te szopki jeszcze potrwaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transakcja nie może byc zrealizowana.

 

Rachunek, z którego wykonywana jest transakcja jest w trakcie przenoszenia do nowego systemu informatycznego Banku.

....

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Strona z aplikacjami jest już niedostępna."

 

Wystarczy w Google do adresu dodać site: i mamy dostęp od setek dokumentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 3 dni probuje bezskutecnzie dokonac przelewu do dropped za posrednictwem ipko (szybkie przelewy, a nie tradycyjny przelew). Probowalem juz chyba z 8 razy i nadal to samo. Wszystko rpzebiega dobrze i nawet haslo jednorazowe daje sie wpisac...ale jak sie je wpisze, wyskakuje komunikat, ze trwa przenoszenie tego szajsu :lol: Normalnie paranoja. Tak jakby nie mozna bylo dac informacji przed proba przelewu, lub umeiscic chociaz jakeis info na stronie. A tu nic. Towarzystwo pierdzacych w stolki w tym banku oczywiscie od 2 dni mi juz odpowaida na maila. Natomaist napisalem do platnosci.pl i odpisali, zeby sie z tym kierowac do iPKO. Czy ktos wie ile te szopki jeszcze potrwaja?

dlatego wole mBank :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Strona z aplikacjami jest już niedostępna."

 

Wystarczy w Google do adresu dodać site: i mamy dostęp od setek dokumentów.

 

Ciekawe czy ktoś się pokusi na rejestracje typosów zainwestujwprzyszlosc.pl. Od rana jest to chyba najczęściej odwiedzana domena w sieci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlatego wole mBank :lol:

 

mBank tez mam, ale chce przelewac z konta firmowego.

Ciekawe kiedy sie skoncza te szopki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzis sie loguje, bo wczoraj oczywiscie "Przepraszamy, trwa aktualizacja bl bla..." Wpisuje haslo, a tu" Dyspozycja nie może zostać zrealizowana". Zarowno na prywatnym, jak i firmowym koncie. Temu bankowi chyba podziekuje i przenosze wszystko do mBanku. A moze tlyko ja tak mam, bo ich zbesztalem od amatorow :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też tak mam/miałem... dlatego przelałem kasę na paypal'a i z tego staram się opłacać większość transakcji - niestety, np. dropped nie obsługuje paypala i trzeba się męczyć z tradycyjnymi przelewami - tutaj ukłon w stronę Az.pl które niedawno wprowadziło taką możliwość.

Jeżeli mocno ich zbeształeś, spodziewaj się telefonu od miłej Pani z obsługi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×