Jump to content
kajojj

sprzedam te.pl i te.com.pl 10k

Recommended Posts

Sprzedam komplet domen te.pl i te.com.pl minimalna cena to 10k PLN, nie mam możliwości wystawienia faktury - czyli bez faktury.

Edited by kajojj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaraz będzie kupiec.

 

Patrząc po ostatnich zakupach, to nastąpi to jak tylko heden.pl trafi na ten temat :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc po ostatnich zakupach, to nastąpi to jak tylko heden.pl trafi na ten temat :rolleyes:

 

 

Brałem udział w aukcji allegro i chyba nawet dostałem zapytanie na maila czy nie chcę kupić za 10k tylko nie bardzo wiem co miałbym z nimi zrobić. Ja osobiście wolę domenę, która coś znaczy np. doradcapodatkowy.pl a nie dp.pl. Może i krótsza ale nie kojarzy się jednoznacznie. Co prawda ceny 2 literówek są wysokie ale nie do końca jestem przekonany ;)

 

Tak przy okazji zapytam czy cena netto, czy brutto, i jak z fakturą?

 

EDIT:

Już doczytałem temat więc wiem, że bez f-ry

 

To tylko spytam czy kod czy cesja? Nie wiem czemu ale przy kilku ostatnich aukcjach na allegro, nawet przy domenach za 20k sprzedawcy piszą o cesji w ramach np. az. Wydaje mi się, że zarabiając 20k można dopłacić nawet 100 zł za wydanie kodu dla wygody kupującego.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Nie wiem czemu ale przy kilku ostatnich aukcjach na allegro, nawet przy domenach za 20k sprzedawcy piszą o cesji w ramach np. az. Wydaje mi się, że zarabiając 20k można dopłacić nawet 100 zł za wydanie kodu dla wygody kupującego.

 

 

... może chodzi o te 21 dni dla domeny polskiej ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobiście wolę domenę, która coś znaczy np. doradcapodatkowy.pl a nie dp.pl.
tylko polskie nazwy ?:>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystaw na allegro od 5k bez miniumum, i mysle ze spokojnie pojdzie powyzej 10k

 

Ja rzadko biore udzial w aukcjach gdzie jest niewiadomo jakie minium ustawione - z reguly sa to aukcje sondazowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystaw na allegro od 5k bez miniumum, i mysle ze spokojnie pojdzie powyzej 10k

 

Ja rzadko biore udzial w aukcjach gdzie jest niewiadomo jakie minium ustawione - z reguly sa to aukcje sondazowe.

 

Dokładnie. Zazwyczaj sprzedający daje zaporowe minimum i sąduje cenę. Ja osobiście wolę brać udział w aukcjach gdzie mam opcję "kup teraz". Z ostatnich aukcji na allegro widać, że w okolicach 10k powinno się sprzedać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×