Jump to content
Sign in to follow this  
maryuse

Social Web

Recommended Posts

Podaję link do serwisu pożyczkowego rzeczy (kiedyś miał być finansowym), można wystawić domeny do wypożyczenia i inne zbędne rzeczy

Pirland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podaję link do serwisu pożyczkowego rzeczy (kiedyś miał być finansowym), można wystawić domeny do wypożyczenia i inne zbędne rzeczy

Pirland

uważam, że to dobry pomysł, problemem może być jednak jego dopracowanie. Nazwa serwisu tez nie jest powalajaca, kojarzy mi sie z moją heimat czyli "Pyrlandią". Wzorem dla mnie jest niemiecki odpowiednik Pirland.pl czyli Erento.de (www.erento.de) i odkrylemw sumie taki serwis przypadkowo, gdy zastnawialem sie, czy jadac na kilka dni na urlop moge wypozyczyc od kogos mieszkajacego w moim poblizu np. kamere cyfrowa czy dobra lustrzankę za niewielką sumę (wiadomo, wakacyjne dobre reportaze czy nagrania wideo bez koniecznosci kupowania wlasnego sprzetu, ktory kupie dopiero za jakis czas) , a potem ją zwrócic w takim samym stanie...no i okazalo sie, że własnie natrafiłem na Erento.de .... A gdyby tak Allegro było się zawczasu zorientowało, że rzeczy mozna rownież pozyczać, a nie tylko sprzedawać... ;)

 

Zawsze też mozna ewentualnie wystawić domeny w Otwarte24.pl :rolleyes:

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×