Jump to content
Noname

Kupujacy na Sedo

Recommended Posts

Mam takie pytanko - wytlumaczcie mi jak to działa - mialem kilkanascie domen na sedo z cenami "kup teraz" i nie bylo zadnego zainteresowanego - ostatnio pozmienialem je na Make offer i od tamtej pory dostalem kilka propozycji niejednokrotnie wiekszych od tych ktore mialem kiedys ustalone na poziomie Kup Teraz ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam takie pytanko - wytlumaczcie mi jak to działa - mialem kilkanascie domen na sedo z cenami "kup teraz" i nie bylo zadnego zainteresowanego - ostatnio pozmienialem je na Make offer i od tamtej pory dostalem kilka propozycji niejednokrotnie wiekszych od tych ktore mialem kiedys ustalone na poziomie Kup Teraz ?!

Może po prostu wzrosło zainteresowanie domenami w ostatnim czasie (generalnie rośnie cały czas). Gdybyś nie zmienił z Kup Teraz na Złóż ofertę - może już byś je sprzedał po cenie Kup Teraz.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że zadziałało prawo Murphy'ego, czyli jakakolwiek zmiana w ofercie powoduje zainteresowanie. Kiedyś robiłem takie doświadczenia ze swoimi klientami (inflacja szalała) i informowałem o ZMIANIE CEN ( nie mylić z obniżką )a wszyscy traktowali to jako obniżkę.

 

Coś w tym jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba @heden.pl miał podobną sytuację - zmienił tekst linka "kontakt z właścicielem domeny" w ND i od razu otrzymał oferty...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że zadziałało prawo Murphy'ego, czyli jakakolwiek zmiana w ofercie powoduje zainteresowanie.

 

To chyba jakieś nowe prawo Murphy'ego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba @heden.pl miał podobną sytuację - zmienił tekst linka "kontakt z właścicielem domeny" w ND i od razu otrzymał oferty...

 

Z tego co pamiętam to zawsze daję na "kontakt z właścicielem". Był co prawda okres gdzie na części miałem "na sprzedaż" czy jak to tam zwał na ND. Generalnie staram się zawsze dawać na "kontakt"

 

A wogóle to dostaję bardzo mało ofert niestety ;)

 

Co do tematu to rzeczywiście działa jak ktoś widzi, że jest jakieś zainteresowanie domeną.

Najlepszym przykładem jest dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wogóle to dostaję bardzo mało ofert niestety ;)

 

 

jak masz na domenie zarobki mniejsze niz 1$ to zmien dnsy na dropped

 

ja w ostatnim czasie sprzedalem kilka domen klientom koncowym, wczesniej byly na ND z opcja kontakt, lub ze stronka informacyjna ze domena jest na sprzedaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak masz na domenie zarobki mniejsze niz 1$ to zmien dnsy na dropped

 

ja w ostatnim czasie sprzedalem kilka domen klientom koncowym, wczesniej byly na ND z opcja kontakt, lub ze stronka informacyjna ze domena jest na sprzedaz.

 

 

chodzi o standardową stronę informacyjną Dropped, czy o formularz aukcyjny Dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×