Jump to content
rok1978

aktorki.pl

Recommended Posts

Myśle że w tym przypadku nic nie zostało ustawione, właściciel robi same takie transakcje - jest wlascicielem seks.pl i praca.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem aukcja nie była ustawiona, nie sądziłem że ta domena osiągnie taką cenę widocznie jest tyle warta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie twierdze, ze aukcja byla ustawiona.

To dobrze ze domena za tyle poszla bo to oznacza, ze w polskim dombusinessie powoli zbliza sie pora wielkich sum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba wiele osób obserwowało tą aukcje ;) Po prostu rynek domen staję się coraz dojrzalszy, a Polak zamożniejszy ... na Allegro pojawia się coraz więcej aukcji, w których ceną jest większa niż 10000 PLN... I dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądze aby ta domena była warta aż tyle, co w niej jest takiego i jaki ma potencjał że jest aż warta 60 tysięcy? Rozumiem seks.pl albo praca.pl

ale aktorki? Nie wiecie czy np. dwoje troje lub czworo z licytujących nie było znajomkami. Jaka trudnośc jest po aukcji wypełnić formularz zwrotu prowizji.

Powiedzmy że kupiła to agencja aktorska i zamiast zarezerwować wolną domenę za 29 złotych np aktorkifilmowe.pl wolała wydać na domenę 60 tysięcy?

Pod innymi rozszerzeniami aktorki nie ma rozbuchanych serwisów erotycznych które przynoszą miliony albo nie ma pod tymi adresami ofert agencji aktorskiej. Wydać 60 tysięcy na serwis z rozebranymi panienkami?

W tym przypadku jak i w przypadku domeny fly.pl jestem dośc sceptyczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takiej ceny to ja się nie spodziewałem :) Widocznie kupujący widzi w domenie ogromny potencjał i niedługo zobaczymy tam baardzo ciekawy serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądze aby ta domena była warta aż tyle, co w niej jest takiego i jaki ma potencjał że jest aż warta 60 tysięcy? Rozumiem seks.pl albo praca.pl

ale aktorki? Nie wiecie czy np. dwoje troje lub czworo z licytujących nie było znajomkami. Jaka trudnośc jest po aukcji wypełnić formularz zwrotu prowizji.

Powiedzmy że kupiła to agencja aktorska i zamiast zarezerwować wolną domenę za 29 złotych np aktorkifilmowe.pl wolała wydać na domenę 60 tysięcy?

Pod innymi rozszerzeniami aktorki nie ma rozbuchanych serwisów erotycznych które przynoszą miliony albo nie ma pod tymi adresami ofert agencji aktorskiej. Wydać 60 tysięcy na serwis z rozebranymi panienkami?

W tym przypadku jak i w przypadku domeny fly.pl jestem dośc sceptyczny.

 

A mnie nie wydaję się aby cena była aż tak przesadzona - tzn. wszystkich zaskoczyła ale bez przesady. Jeżeli będzie komentarz na Allegro to będzie miło ujrzeć :) myślę, że dla zwykłego Kowalskiego to bardzo dużo pieniędzy ale dla jakiejś firmy ??... wydaję mi się że nie aż tak.

Przecież domenę mogło kupić jakieś wydawnictwo, które zamierza stworzyć serwis społecznościowy o np. plotkach, a domena jest dobra i łatwa do zapamiętania.

 

A dlaczego ludzie płacą takie pieniądze za domeny?Wydaję mi się, że jest tu jakieś podobieństwo do kupowania dóbr luksusowych np. zegarkiem jest i ten za 50 zł i ten za kilkaset tysięcy, różnica w marce, prestiżu itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli dobrze kojarze osobe to ma on tez www.sex.pl ale glowy nie dam.

Sex.pl chyba należy do NASK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem cena jak na polski rynek jest przesadzona. Ale zobaczymy, co z tego bedzie.

Tak, ale subdomena www.sex.pl jest zarejestrowana na osobe prywatna. BARDZO ciekawe.

 

www.sex.pl nie jest subdomeną . W 1997 i 1998 roku Nask umożliwiał rejestrację zarówno domen nad- jak i podrzędnych (www.warszawa.pl , www.mazury.pl www.bieszczady.pl itd) .

Jeżeli chodzi o aktorki.pl IMHO domena ta nie jest warta takiej kwoty (stosunkowo mało TypeIns) i wątpię aby ktoś był skłonny zaplacic za nią taką sumę ( jest to moje osobiste , subiektywne zdanie !)

Niedługo będzie wszystko wiadomo po zmianie abonenta domeny i wpisie Whois :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zalezy jak definiowac.

 

Czy *.com.pl *.net.pl to domeny czy subdomeny ? tak samo jak com net org nie na darmo nazywaja sie Top Level Domain itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro jest miejscem raczej zgiełku niż poważnych transakcji, choć takie też bywają, bo gdyby był aktualnie jakiś konkretny rynek na domeny pl, giełdy domen dobrze by żyły, ana allegro byłby oddzielny dział dla droższych domen, przeglądać teraz oferty na allegro to jest niełatwa praca.

 

4 osoby startowały z ceną powyżej 60, to jest dla mnie niezła bajka, taki kwartet w 1 miejscu. aktorki to nie jest domena ani biznesowa ani z potencjałem, powiedziałbym nawet słaba, oby nie przesadzić, także ja zakładam, że w najlepszym razie jest to forma reklamy albo domeny albo serwisu - poza tym w przyszłości łatwiej taką domenę sprzedac, bo już została raz "wyceniona". :) Także bez złudzeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W każdym razie, jak do tej pory właściciela nie zmieniła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artystki.pl - 37 złotych po 8 dniach licytacji.

Aktorki.pl - 37 tysięcy złotych po 8 dniach licytacji, aż tak kolosalna jest między nimi różnica? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×