Jump to content
kubolo

Ruch na stronie i parkowanie.

Recommended Posts

Witajcie. Są to proste pytania, ale może jeszcze komuś innemu się przydadzą.

 

1. Jak sprawdzić ruch na stronie, ile jest odwiedzin dziennie itp. ? Próbowałem Alexa.com, ale dla mniejszych stronek to chyba nie dziala.

Czy warto zaparkować domenę, jeśli nie jestem pewien dużego ruchu? Chyba zawsze lepiej niż ma stać.

 

2. Też tyczy się parkingu. Jeśli moja domena, jak przypuszczam nie była nigdy wcześniej zarejestrowana, to czy ruch na parkingu pochodzi tylko z Type-In?

 

3. Czy zbitka dwóch popularnych słów angielskich, które po wpisaniu w google tej frazy, pokazują wynik 145 mln znalezionych, w domenie .com moze przyniesc zysk?

Dodam, że w nichebotclassic wynik jest bardzo mierny. Czy jesteście wstanie odpowiedzieć na to pytanie?

 

Dziękuję wam, pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 a nie masz żadnych statystyk na swoim hostingu?? Jeśli nie masz to poszukaj jakis darmowch np google analytics Wg mnie zasze lepiej domenę zaparkować niż żeby miała stać nic nie robiąc.

2 Tak Chyba że jakaś wyszukiwarka zdążyła juz ją zindeksować, ale do tego jest potrzebny jakiś link z juz zindeksowanej strony, albo ręczne dodanie do wyszukiwarki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ręczne dodanie, czyli mam dodać do wyszukiwarki, poprostu? Albo chodzi o co innego bo to pewnie niedozwolone.

 

A co do hostingu, to jak znajde jakis i umieszcze na nim stronke, to w statystykach będe widział ilu ludzi na nią weszło tak?

 

Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę dodać np pustą stronkę albo z ofertą sprzedaży, czy tego się nie praktykuje :rolleyes:

Aha i to oczywiście przed zaparkowaniem? Bo jeśli zrobię po to będize niezgodne z regulaminem?

 

Dzieki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na mysli to ze dodanie domeny do katalogu po zaparkowaniu jest zgodne z regulaminem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest nie zgodne z regulaminem parkingu.

Czemu nizgodne?? Przecież ruch z wyszukiwarki jest dozwolony to strona sie tam chyba jakoś musi znaleźć, żeby ktoś ją mógł wyszukać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotkałem różne opinie w kwestii: czy można wystawiać domeny na sprzedaż po zaparkowaniu (np. na allegro). Może ktoś jest zorientowany jak jest w praktyce dla róznych parkingów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spotkałem różne opinie w kwestii: czy można wystawiać domeny na sprzedaż po zaparkowaniu (np. na allegro).

 

A dlaczego nie? Nawet jak ostatnio przechodziłem na SedoPro, to napisałem im, że nie jestem zainteresowany sprzedażą za pośrednictwem sedo, bo mają wysoką prowizję, i jak już sprzedaję to bezpośrednio i czasem przez allegro. Nie było problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zależy jakiego parkingu

 

warto by rozwinąć, czy są parkingi, które nie mają w regulaminie takiego zakazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×