Jump to content
Sign in to follow this  
haker_k

Płatności na stronie Az.pl

Recommended Posts

Witam

 

Moje pytanie dotyczy wpłaty środków do panelu Az.pl

 

Jaki jest czas oczekiwania na przyznanie środków do panelu az?(Przelew z konta w PayPal, oraz z konta bankowego)

Czy musi to być zaksięgowane ręcznie przez pracownika?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z konta bankowego (np. mtransfer) wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym a więc środki masz od razu w panelu po dokonaniu przelewu. Jeśli chodzi o PP to nie wiem, bo nigdy nie przelewalem w ten sposób pieniędzy ,ale wydaje mi się że też powinno odbywać się to błyskawicznie.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z konta bankowego (np. mtransfer) wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym a więc środki masz od razu w panelu po dokonaniu przelewu. Jeśli chodzi o PP to nie wiem, bo nigdy nie przelewalem w ten sposób pieniędzy ,ale wydaje mi się że też powinno odbywać się to błyskawicznie.

 

 

Transfer był zrobiony z konta Inteligo, i jakoś jeszcze nie widzę środków na koncie ;/ czy coś jest nie tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transfer był zrobiony z konta Inteligo, i jakoś jeszcze nie widzę środków na koncie ;/ czy coś jest nie tak?

Miałem już taką sytuację, trafiłem akurat na błąd w panelu(co czasem się zdarza) ale na drugi dzień wysłałem do księgowosci zrzut ekranu wpłaty i doładowali mi bez problemu. Poczekaj jeszcze chwilę jak nie będzie, bo raczej powinno być od razu, to czeka Ci jutro korespondencji z az.pl

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam konta w Intelligo, może odczekaj parę chwil ...a jeśli pieniądze si nie pojawią,

to pewnie oczywiście coś nie tak :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem już taką sytuację, trafiłem akurat na błąd w panelu(co czasem się zdarza) ale na drugi dzień wysłałem do księgowosci zrzut ekranu wpłaty i doładowali mi bez problemu. Poczekaj jeszcze chwilę jak nie będzie, bo raczej powinno być od razu, to czeka Ci jutro korespondencji z az.pl

 

 

 

Tylko że wykonałem przelew jakiś czas temu (ok 6-7h) nawet potwierdzenia w skrzynce e-mail nie ma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

... co by to nie było, masz w banku potwierdzenie twojego przelewu, więc kasa zapewne nie zginie ...

Myślę, że po twojej ewentualnej interwencji w Az.pl,wszystko się wyprostuje.

Chyba, że się gdzieś "walnąłeś" i pieniędzy nie przesłałeś do Az.pl :).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
... co by to nie było, masz w banku potwierdzenie twojego przelewu, więc kasa zapewne nie zginie ...

Myślę, że po twojej ewentualnej interwencji w Az.pl,wszystko się wyprostuje.

Chyba, że się gdzieś "walnąłeś" i pieniędzy nie przesłałeś do Az.pl ;).

 

 

Wysłałem do az.pl :)

 

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi

 

Obym tylko nie czekał na odp. 4 dni albo dłużej jak inni użytkownicy tego forum bo dział techniczny mają bardzo ale to bardzo kiepski ;( a czas nie których usług do opłacenia sie kończy

Edited by haker_k

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo jesli zwykly przelew to dopiero w poniedzialek kasa dotrze i ci ja zaksieguja (w weekendy przelewy nie przechodza).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×