Jump to content
Sign in to follow this  
Guest anglik

NameDrive

Recommended Posts

Guest anglik

Skuszony ponad miesiąc temu ogłoszoną promocją w ND dokonałem pewnych roszad na moim domenowym polu walki. W ND parkowałem domeny z zasady te słabsze, miłem ich tam kilka. Zarabiały marnie , jakieś 6$ na miesiąc. Moje główne siły uderzeniowe operowały na wodach terytorialnych Sedo, i odnosiły tam znaczące sukcesy. Jako że jestem zodiakalnym bykiem, jestem też materialistą.

 

W pierwszej dekadzie marca sztab główny podjął decyzję o przegrupowaniu korpusu ekspedycyjnego z wyspy Sedo na wyspę ND. Mając na celu rozpoznanie strategicznych sił wroga, ukształtowania terenu, zasobów naturalnych, oraz zabezpieczenia kontrwywiadowczego przed ewentualnym lądowaniem jednostek specjalnych. Mimo pewnych strat w ludziach i sprzecie (czyt.kasa), korpusowi udało się zając kilka strategicznych miejscowosci i mostów, czego efektem był wzrost zarobków w porównaniu do marca o jakieś 37$ w ND (czyt.Regulamin Promocji).

 

Po oszacowaniu strat, marszałkowie urzędujący w zaciszu gabinetów na wyspie Sedo, po burzliwej rozmowie (leciały inwektywy) podjęli decyzję o lądowaniu jednostek specjalnych w celu przejęcia promocyjnego dolarowego transportu.

Dzień "D" wyznaczono na 07.05.2007

 

W założeniach sztabu głównego jest przejęcie premii, oraz założenie liczniejszej kolonii na wyspie ND.

Warunkiem założenia owej kolonii jest zmiana stawek po zakończeniu promocji, lub ewentualne ogłoszenie jakiejś nowej, ciekawszej promocji, która może przyczynic się do poprawy samopoczucia psychicznego moich marszałków.

Narazie doszli do kompromisu. Jeżeli złoża naturalne będą nadal takie słabe to wycofają się na z góry upatrzone pozycje.

 

anglik

 

Wszelikie podobieństwo osób oraz faktów jest przypadkowe.

maniak

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Sztab Główny pominął jeden bardzo ważny aspekt. Na całej linii nawalił pion wywiadowczy. Nie poinformował on Sztabu Głownego o nowej wyspie o nazwie ParkingPanel. Wyspa jest bardzo atrakcyjna - małe sily wroga, dużo niezajętych pozycji, bardzo dobra komunikacja z rdzennymi mieszkańcami. Sztab Głowny obawia się teraz czy obiecana premia nie jest fatamorganą, badź hologramem nadawanym z wyspy ND, w celu zaproszenia obcego intruza i po pełnym rozprzesterzenieniu się po wyspie, zaatakowanie, ze wszystkich możliwych stron (czytaj zmiejszenie stawek)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ponad miesiąc temu wysłałem zwiad na ND (trochę domen dobrych, trochę słabych), ale mocno się zawiodłem (zarobki mniejsze niż na sedo) i kilka dni temu wycofałem wszystkie domeny z ND, przenosząc je z powrotem do Sedo. Niby po miesiącu nie powinno się oceniać, ale dobiły mnie stawki $0,00 za klik przy niektórych domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Pion wywiadowczy nie nawalił. Podany adres jest w kręgu zinteresowań rozpoznania operacyjnego. Informacja pojawiła się na przestrzeni kilku ostatnich dni.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Wam się też pojawia w ND jakieś odliczanie godzin?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wam się też pojawia w ND jakieś odliczanie godzin?

 

Pozdrawiam.

 

Tak juz jest od chyba trzech dni, zobaczymy za 11:23:28:35 co nam namedrive za niespodzianke przygotowal, oby to nie bylo powstanie przeciwko najezdzcom;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ mikolaj nie przesadzaj ze spamem.

 

Moze i stawki troche pospadaly wczasie promocji ale ja ze zwiekszeniem zarobku o 50S nie mialem problemu wiec bedzie te 100S gratis.

Mowiac krotko zwyciestwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mowiac krotko zwyciestwo.

 

ja nająłem dodatkowe jednostki szturmowe spod Wiednia i dzieki temu odniosłem niekwestionowane i przygniatające zwycięstwo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do bonusa od ND to zgodnie z ponizszymi informacjami bonus moze wynosic max 100$, a wiec nie 50$. Poniżej przesłam przyklad od supportu ND:

 

As an example:

Jeff earns $150 in March 07. This is the base month for the comparison.

Jeff's next three months' earnings are as follows:

April: $200

May $240

June: $400

In the July 15th payout, ND will match his earnings increases up to $100.

 

His earnings increases compared to March 07 are as follows:

April $50

May $90

June $250

 

So ND will pay him 50+90+100 (as 100 is the maximum) as a bonus on top of his parking earnings.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×