Jump to content
danlis

empik.com

Recommended Posts

No ładnie, komuś premia poleci: http://empik.com - swoją szosą wygasła zapewne 6 sierpnia (Creation Date: 06-aug-1997)...

???

 

Name Server: DNS.EMPIK.COM

Name Server: NS1.IS.COM.PL

Updated Date: 11-aug-2008

Creation Date: 06-aug-1997

Expiration Date: 05-aug-2018

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie przez chwilę pozostała nieopłacona i pojawiła się strona rejestratora, potem trzeba było poczekać na DNSy. U mnie kieruje już na .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poziom tego serwisu mnie rozwala. Społeczeństwo może wreszcie przedstawiać produkty własnej papki mózgowej innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a propos tematu u mnie wciaż link kieruje na parking, także wygląda na to, że problem nie został jeszcze rozwiazany ;)

 

Problem rozwiaze sie w ciagu 48h, wtedy kiedy DNS'y zaaktualizuja sie na dobre :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolejny super njuzzz na gazecie ;):):P

 

 

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,557..._Empik_com.html

 

 

to najlepsze

 

Dziwaczna niedostępność w internecie sklepu, który ma ambicje być jedną z czołowych marek na polskim rynku e-commerce, to jednak niewątpliwie cios dla reputacji Empik.com. A także utrata przychodów z niezłożonych zamówień. Gdy dwa miesiące temu atak hakerów sparaliżował na trzy dni inny duży sklep internetowy Max24.pl, jego kierownictwo oszacowało wartość utraconych zamówień na 1,2 mln zł.

 

niezłe lamy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde, po prostu pomyśleli - zmieniali domyślny adres na empik.com (wcześniej przekierowanie na .pl) i specjalnie zrobili coś aka podkupienie domeny aby rozruszać media. Wszyscy od razu oczywiście to kupili i empik ma jeszcze więcej wejść. Kiedyś identycznie zrobiono z wykopem przy zmianie systemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wykop to czysto "amatorska" strona przy Empiku, to nie sklep, który musi działać cały czas, idzie o zaufanie i markę,

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem, u mnie juz działa normalnie Empik.com

 

Widać, teraz od razu przedłużyli na 10 lat ;)

 

81019269zb2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×