Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Haski.pl

Recommended Posts

Haski.pl

Średnio około 10 wejść dziennie.

Co o niej sądzicie?

 

Jak dla mnie absolutne minimum 500 zł dobra oferta to 1000 zł lub więcej :rolleyes: bardzo dobra dla hodowcy psów tej rasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze tak powiem 'twarda sztuka'.

 

 

hm? przecież te psy to husky. ta domena to zwykła literówka, a raczej "ortówka"... max 100zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm? przecież te psy to husky. ta domena to zwykła literówka, a raczej "ortówka"... max 100zł

 

Ja bym to nazwał spolszczoną nazwa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm? przecież te psy to husky. ta domena to zwykła literówka, a raczej "ortówka"... max 100zł

Trudno powiedzieć.

Po wpisaniu google nie proponuje zamiany na husky.

Dyskusyjna sprawa. Faktem jest, że takiej pisowni się także używa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reg fee, chyba że sprzedasz komuś o takim nazwisku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno powiedzieć.

Po wpisaniu google nie proponuje zamiany na husky.

Dyskusyjna sprawa. Faktem jest, że takiej pisowni się także używa.

 

po wpisaniu koka kola też nie proponuje zmiany... ok, niech będzie że to spolszczenie. ale wyceny nie zmieniam, max 100zł...

Share this post


Link to post
Share on other sites
po wpisaniu koka kola też nie proponuje zmiany... ok, niech będzie że to spolszczenie. ale wyceny nie zmieniam, max 100zł...

A tak liczyłem, że zmienisz zdanie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

husky.pl a haski.pl jest różnica :rolleyes: Około 150 - 300zł na allegro dostaniesz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google notuje tylko pół miliona użyć s słowa haski z czego większa część to odniesienia do trybunału haskiego, husky to prawie 13 mln. Myślę, że tutaj leży pies pogrzebany...

Wycena - max 50PLN. Jak trafisz na hojnego kupca to mooożeee 100. Pozdrowienia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru udowadniać, że domena haski.pl jest więcej warta niż husky.pl bo tak nie jest. Nie uważam także tej domeny za bardzo cenną. Pytanie zasadnicze jest takie czy używa się nazwy haski.

 

Google notuje tylko pół miliona użyć s słowa haski z czego większa część to odniesienia do trybunału haskiego, husky to prawie 13 mln. Myślę, że tutaj leży pies pogrzebany...

Wycena - max 50PLN. Jak trafisz na hojnego kupca to mooożeee 100. Pozdrowienia...

Zdziwiłbym się gdyby liczba odniesień była odwrotna. Spróbuję zgadnąć, że dla nazwy business jest także więcej odniesień niż dla biznes.

Czy używa się nazwy biznes?:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyniki dla polski:

Wyniki 1 - 10 spośród około 58,000 dla zapytania pies haski.

Wyniki 1 - 10 spośród około 596,000 dla zapytania pies husky.

 

Ale nawet dla zapytań o psa haski w wynikach pojawia się husky i hasky żeby było śmieszniej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyniki dla polski:

Wyniki 1 - 10 spośród około 58,000 dla zapytania pies haski.

Wyniki 1 - 10 spośród około 596,000 dla zapytania pies husky.

 

Ale nawet dla zapytań o psa haski w wynikach pojawia się husky i hasky żeby było śmieszniej :rolleyes:

Czyli nazwa haski jest także poprawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem poprawna w takim samym stopniu jak nazwa "jork szajer" dla "yorkshire" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem poprawna w takim samym stopniu jak nazwa "jork szajer" dla "yorkshire" :rolleyes:

Chyba trochę przesadzasz.

Według mnie nazwa haski jest używana, z jork szajer spotykam się po raz pierwszy ;)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale co tu się spierać Ci co wycenili tą domenę nisko wpisywaliby hasky, a Ci co uważają, że domena jest więcej warta użyliby w większości nazwy spolszczonej. Jeżeli masz ruch na tej domenie, a Ci co szukają nie chcą znaleźć trybunału haskiego to według mnie zrobiłeś dobry biznes rejestrując tą domenę :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli, że jest używana - tyle, że kilkadziesiąt razy rzadziej. Oznacza to, że nie jest warta więcej niż kilka procent tego co husky.pl. Zatem max kilkadziesiąt zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli, że jest używana - tyle, że kilkadziesiąt razy rzadziej. Oznacza to, że nie jest warta więcej niż kilka procent tego co husky.pl. Zatem max kilkadziesiąt zł.

 

A skąd wiesz, że ludzie używają ją ileś razy rzadziej? Masz jakieś badania :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli, że jest używana - tyle, że kilkadziesiąt razy rzadziej. Oznacza to, że nie jest warta więcej niż kilka procent tego co husky.pl. Zatem max kilkadziesiąt zł.

A skąd ty bierzesz takie wzory?

Skoro domena jest bez błędu to z ruchem na poziomie 300 UU miesięcznie jest warta więcej niż kilkadziesiąt zł.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popularność haski nad husky mozna sprawdzic po wpisaniu "pies husky" i "pies haski" zaznaczając tylko polskie wyniki. Mozna tez piwsać "haski" i "husky" na allegro ;). Haski z tego co się zorientowałem nie jest prawidłową nazwą ale czasem zamiennie używaną/spolszczoną. Tak samo jest z 'huski" Wynika to z nieznajomości pisowni - tak mi się wydaje. Moim zdaniem to literówka :rolleyes: Nie liczyłbym na to że jakiś hodowca zapłaci kilkaset zł, żeby zrobić pod tym serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popularność haski nad husky mozna sprawdzic po wpisaniu "pies husky" i "pies haski" zaznaczając tylko polskie wyniki. Mozna tez piwsać "haski" i "husky" na allegro ;). Haski z tego co się zorientowałem nie jest prawidłową nazwą ale czasem zamiennie używaną/spolszczoną. Tak samo jest z 'huski" Wynika to z nieznajomości pisowni - tak mi się wydaje. Moim zdaniem to literówka :rolleyes: Nie liczyłbym na to że jakiś hodowca zapłaci kilkaset zł, żeby zrobić pod tym serwis.

No cóż.

Pożyjemy zobaczymy.

Według mnie to jest spolszczona nazwa no, ale każdy może mieć swoje zdanie.

Dzięki za wszystkie opinie.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×