Jump to content
caras

Witam.

Recommended Posts

Zawsze i wszędzie. ;)

 

 

Chyba raczej nie. W sygnaturze masz link do zaparkowanej strony. Przeczytaj regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tmi

Sygnatura nie powinna być reklamą zaparkowanych domen w sensie pozycjonowania. Zaparkowane domeny można reklamować nadając linkom nazwy domen i/lub używając informacji "Na Sprzedaż".

 

Kolega caras chyba nie nadużywa regulaminu ;) Przy okazji witam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolega caras chyba nie nadużywa regulaminu :) Przy okazji witam.

 

To nie jest moje pierwsze forum, zawsze na początku czytam regulamin. Jeśli go łamię to pokaż mi proszę tmi, w którym miejscu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest moje pierwsze forum, zawsze na początku czytam regulamin. Jeśli go łamię to pokaż mi proszę tmi, w którym miejscu? :)

Ruch na zaparkowanej domenie nie może być sztuczny a kazdy klik który otrzymasz poprzez wystawioną w ten sposob domenę w sygnaturze, będzie sztucznym ruchem i panowie z ND to widzą. Jeśli kliki będą się powtarzały( np. całe forum będzie klikać zeby zobaczyć co masz pod tą domeną) to możesz mieć problemy z tą domeną na ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@domainer

 

Przecież mogę reklamować domenę, którą chcę sprzedać, a niby kto z tego forum mi będzie klikał w reklamy? :)

 

Nieważne, traktowałem to w kategorii żartu, zmieniłem już sygnaturkę, żeby nie wzbudzać więcej kontrowersji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×