Jump to content
allezima

allezima.pl

Recommended Posts

Witam.

Jeszcze PRZED zawodami Allegrowiczow (zawody sportowe) - ALLEZIMA 2008 udalo mi sie zarejestrowac domene ALLEZIMA.PL

 

Z racji tego, iz są to zawody Uzytkownikow platformy handlowej Allegro - najprawdopodobniej tylko TA firma (QXL Poland, wlasciciel marki Allegro) moglaby byc zainteresowana odkupieniem wskazanej domeny.

 

Dzięki zamieszczeniu STATYSTYK widze, iz z serwerow Allegro wchodzono na tę strone kilkanascie razy.

 

Pytanie brzmi: Ile można byłoby "wziąć" za tę domenę ALLEZIMA.PL, gdyby wlasciciele platformy handlowej byli nią zainteresowani?

 

W Googlach po wpisaniu nazwy zawodów moja domena jest na I miejscu.

Domena opłacona do kwietnia 2009r.

Wejscia tylko z Polski.

 

Za pomoc BARDZIEJ doswiadczonych byłbym niezmiernie wdzieczny.

 

Pozdrawiam.

Edited by allezima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty tak poważnie? Jeśli będą zainteresowani, to spokojnie xx.xxxPLN, jednak nie wierzę, że się zgłoszą.

Domena to :huh: Kupiłeś do kompletu allezima24.pl ?

Edited by hubert7

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nie. ALLEZIMA24.pl nie kupowałem.

 

2. Sprzedać domene za 1 zł? Bez sensu. Rejestrator domeny wymaga przed podpisaniem CESJI przedluzenia (i oplacenia) domeny o kolejny rok (przynajmniej tak bylo, jak wystąpiłem o kod AUTHINFO). Oplacenie domeny na kolejny rok to ponnad 100 zł, więc sprzedaż jej za mniejszą cenę jest NIEOPŁACALNE.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podsumujmy, przedrostki: e-, m-, i-, alle-, nasza-

przyrostki: online, 24, eo,

 

co jeszcze????

 

 

OK, ale zawody nazywają się ALLEZIMA.

(Widze, ze ktos cos pisal na ten temat na DI.PL > link znaleziony przez Google:http://64.233.183.104/search?q=cache:CxR1z_s8CX0J:www.di.pl/index.php%3Fact%3DPrint%26client%3Dprinter%26f%3D1%26t%3D14081+ALLEZIMA*PL&hl=pl&ct=clnk&cd=6&gl=pl

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podsumujmy, przedrostki: e-, m-, i-, alle-, nasza-

przyrostki: online, 24, eo,

Skończcie już z tymi przedrostkami, teraz każdy temat jest zaśmiecany takimi bzdurami. Jak ktoś chce, to niech o tym napisze w osobnym temacie i już...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Ty sobie żartujesz czy serio pytasz...

 

Domena sama w sobie to total nindża, chyba że podasz jakieś statystyki dotyczące ruchu.

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy Ty sobie żartujesz czy serio pytasz...

 

Domena sama w sobie to total nindża, chyba że podasz jakieś statystyki dotyczące ruchu.

 

pzdr

 

1. serio pytam

2. skoro Allegro ma serwisy typu AlleFinanse, AlleWakacje, to może i mogliby mieć ALLEZIMA(.pl) - bo tak nazywają się CYKLICZNE JUŻ zawody sportowe, których II edycja odbyla się w marcu 2008 r.

3. pod tą domeną nie stworzy sie serwisu na dowolny temat, powinna byc adresowana tylko i wylacznie do UCZESTNIKOW zawodow sportowych w narciarstwie i snowboardzie.

 

EDIT:

- Statystyki mi padły.

- Pozdr.

Edited by allezima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×