Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

W ogóle chyba maile wysiadły, ja znowuż nie otrzymuję powiadomień o złożonych ofertach w mojej aukcji.

 

No jakieś jaja.

 

Człowiek liczy na wygranie aukcji a tu takie coś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijam fakt, że z mailami w Dropped coś jest nie tak, ale bazować na nich podczas aukcji?

No nie... To nie mogło się udać.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijam fakt, że z mailami w Dropped coś jest nie tak, ale bazować na nich podczas aukcji?

No nie... To nie mogło się udać.

 

Wole patrzeć na maile, niż skakać z okienka na okienko, po drodze jeszcze odświeżając wszystkie strony....

 

Jest to znaczne ułatwienie, przy licytacji, zwłasza większej ilości domen kończących się w jednym czasie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wole patrzeć na maile, niż skakać z okienka na okienko, po drodze jeszcze odświeżając wszystkie strony....

 

Jest to znaczne ułatwienie, przy licytacji, zwłasza większej ilości domen kończących się w jednym czasie...

 

A nie wystarczy jednej strony odświeżać?

 

https://www.dropped.pl/private.php

 

 

O, przy okazji zauważyłem że ktoś mnie przebił w jednej aukcji. Dzięki! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie wystarczy jednej strony odświeżać?

 

No rzeczywiście masz rację :)

 

Mimo wszystko wolę maile (niż odświeżanie co parę minut) , do tej pory się sprawdzały...

 

Chyba trzeba zmienić sposób... No ale niesmak do dropped pozostanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem emaili jest przez nas analizowany. W tej chwili zmieniłem konfigurację skryptu wysyłającego pocztę, prosiłbym o informację czy nadal emaile nie dochodzą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem emaili jest przez nas analizowany. W tej chwili zmieniłem konfigurację skryptu wysyłającego pocztę, prosiłbym o informację czy nadal emaile nie dochodzą?

 

NIe dochodzą... (maile o przebicu oferty)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W logach widzę, że GMail zaakceptował ostatni email od nas do Ciebie. Spróbuję to bliżej zbadać.

 

Edit: Wysłałem testowo email o przebiciu oferty, dotarł zarówno na GMail jak i do KEI.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem z połączeniem z serwerem dropped.pl przez API (Fatal error: Uncaught SoapFault exception).

Czy ktoś coś wie co może być przyczyną ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem z połączeniem z serwerem dropped.pl przez API (Fatal error: Uncaught SoapFault exception).

Czy ktoś coś wie co może być przyczyną ?

 

 

u mnie tez nie dziala, mam komuikat ze nie moze polaczyc sie z API...mam serwer w az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem z połączeniem z serwerem dropped.pl przez API (Fatal error: Uncaught SoapFault exception).

Czy ktoś coś wie co może być przyczyną ?

Jak brzmi dokładna treść tego wyjątku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo połączenie $AFT = new SoapClient( ... idzie ok

 

próba np wywołania funkcji 'getCategories' daje błąd

 

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [HTTP] Could not connect to host in [ściezka na serwerze do skryptu]:115 Stack trace: #0 [internal function]: SoapClient->__doRequest('<?xml version="...', 'http://am-soap....', 'http://am-soap....', 1, 0) #1 [internal function]: SoapClient->__call('getCategories', Array) #2 [ściezka na serwerze do skryptu](115): SoapClient->getCategories(NULL, NULL, 0, 600) #3 {main} thrown in [ściezka na serwerze do skryptu] on line 115

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi Ci o Alior - nadal nie ma uruchomionego kanału mimo zapowiedzi. Citi w przygotowaniu...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, kiedy wchodzimy na domenę zaparkowaną w Dropped (wystawioną na sprzedaż), to na samym dole widzimy literówkę:

 

Wyświetl całą bilbiotekępomocy

 

Chyba ktoś tam pije w pracy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa opcja Ustal cenę dla zakładki Domeny na sprzedaż, co jest pilne do naprawy. Poza tym brak jest opcji pokaż wszystkie domeny także dla Domeny na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×