Jump to content
pokoleniex

Prosze o mala wycene

Recommended Posts

To moze mi ktos w koncu ja wyceni? Najpierw pisaliscie ze nie bo jeszcze nie zarejestrowana, a teraz co?

 

termin 'przedsprzedaż' jest używany dosyć rzadko.. nie liczył bym na duży ruch, a poza tym jak się wymówi tą nazwę na głos to brzmi to trochę.. śmiesznie? ;-) ale przy dobrym bajerze (żebym ja to potrafił ^_^) powinno Ci się ją udać sprzedać może na allegro.

max 250-300zł

 

P.S. Jak myslicie oplacalo sie rejestrnac domene zetafon.pl ? Wachalem sie i dzisiaj jest juz po ptakach.

 

nie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedzialem czy ja zarejestrowac czy nie.

 

I z tego powodu się wąchałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wachałem się, ale upierdliwy jestes ^_^

 

Piszesz bez polskich znaków, więc 'wachalem sie' jest dla mnie równoznaczne z 'wąchałem się', bo nie ma żadnego innego wyrazu (pisanego przez 'ch'), który można by tu było dopasować.

 

[edit, do adminów] Jak już załapie o co chodzi, to posty można oczywiście skasować. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciagle wiem o co chodzi. Ale chyba spokojnie mozna z kontekstu odczytac odpowiednie znaczenie. Nie rob z siebie profesora i obroncy poprawnej polszczyzny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mamyeuro.pl ?

Wzrosnąć, nie wzrosła, była to zła wiadomość dla Twojej domeny...

Spaść, też nie spadła, bo nie ma z czego spadać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będą zabierać wszystkie domeny co mają w sobie słówko "euro"... :D

 

Taa, pięć razy. Już Euro RTV AGD przymierzało się do zabrania euro.pl, ale przegrali sprawę. Z UEFA byłoby to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wlasnie jak dla mnie tez nie bylo tam nawet cienia ironii. Jeszcze nie wiem co zrobie z ta domena, ale byc moze otworze portal biznesowy. Tak smiejcie sie biznesowy. Chyba mozna sie domyslic mniej wiecej o czym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będą zabierać wszystkie domeny co mają w sobie słówko "euro"... :D

 

A europe2012.pl też mi zabiorą? : ) Muszę w końcu sprzedać ten badziew.

 

Co do wyceny domen to myślę, że poprzednicy dobrze to uczynili (czyli popieram ich zdanie), pamiętaj że angielskie wyrazy w Polsce są mało atrakcyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×