Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Dwie gwiazdy:)

Recommended Posts

Ovt, Alexy ani wyników w Google też nie mają także cynk kiepski, ale dzięki za info. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
My chyba z różnych KD korzystamy... Albo to stare info. :/

 

Na blackhat-seo parę tygodni temu był jakiś update i wymiotło wiele polskich KD, a poza tym przestały działać słowa z polskimi znakami (obojętnie czy iso-8859-2, czy utf-8 – nie zwraca wyników). Macie coś lepszego do KD? Na szczęście sprawdziłem sporo domen przez tym wydarzeniem, bo bym przegapił kilka fajnych (np. rozkłady.pl – 100 wejść dziennie, było KD ze 30, a teraz nic).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodam, że zwolniło się z rezerwacji Discawery.pl a ta już na pewno miała jakieś KD:)

 

nie wiem czy przypadkiem ja jej nie rezerwowałem, ale dużo wcześniej jakoś.. no nie ważne. w każdym razie KD było 31, co podawałem tutaj kiedyś. ale literówki "tv" mają słabe stawki, chyba żeby keywordy turystyczne wrzucić..

 

edit:

podawałem

diskovery.pl 13

diskawery.pl 13

 

ale discawery.pl też mam zapisane, było 31 ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na blackhat-seo parę tygodni temu był jakiś update i wymiotło wiele polskich KD, a poza tym przestały działać słowa z polskimi znakami (obojętnie czy iso-8859-2, czy utf-8 – nie zwraca wyników). Macie coś lepszego do KD? Na szczęście sprawdziłem sporo domen przez tym wydarzeniem, bo bym przegapił kilka fajnych (np. rozkłady.pl – 100 wejść dziennie, było KD ze 30, a teraz nic).

Podpinam się do pytania.

Gdzie można jeszcze bezpłatnie sprawdzić KD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×