Jump to content
Sign in to follow this  
fashion

eKlinika.pl

Recommended Posts

Jakiś czas temu natknąłem się na Onecie na artykuł o przewidywanym wzroście zainteresowania placówek medycznych internetem (oferowaniem usług w sieci). Skłoniło mnie to do rejestracji domeny

 

eKlinika.pl

 

Co o niej sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu natknąłem się na Onecie na artykuł o przewidywanym wzroście zainteresowania placówek medycznych internetem (oferowaniem usług w sieci). Skłoniło mnie to do rejestracji domeny

 

eKlinika.pl

 

Co o niej sądzicie?

 

nazwa dobra, pod domena .eu jest ktos z litwy chyba, pod domena .com jakies fantazje literackie (jak ja sie dobrze bawie odkrywajac domeny, ktorych nazwy nijak zwiazku nie maja z tematyka - tzn. domeny, ktorych nazwy cos mowia konkretnego)

 

jest rowniez www.eklinika.ru, stad czesc zapytan w google

 

Zastanawiajace jest tylko, czy Klinika, ktora dziala w realu (bo inaczej nie mozna przeciez) chcialaby miec nazwe domeny wskazujaca na dzialalnosc wirtualna... byc moze nazwa nadawalaby sie dla firmy rekrutujacej pacjentow do badan...

 

no coz, troche jest warta, mysle, ze z 500 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placowka medyczna raczej nie bedzie zainteresowana. Kazda firma promuje wlasna nazwe. W tym zakresie obserwuje od dluzszego czasu ozywienie, ale to dotyczy wielu branz. Na tym najczesciej konczy sie zainteresowanie internetem.Wyjatki maja wykupione domeny zwiazane z zakresem swiadczonych przez nie uslug i stawiaja na tym dodatkowe serwisy lub przekierowuja domene do strony domowej. Mimo to domena jest ciekawa, nadaje sie do stworzenia serwisu branzowego - nie mam tutaj na mysli bazy specjalistycznej, bo tutaj sa juz silni gracze, a malych serwisow jest kilkanascie. Mam na mysli serwis skierowany bezposrednio do branzy.

Jak masz pomysl i kase na taki projekt, to mozna ja wykorzystac.

Domena teoretycznie nadaje sie na serwis z poradami lekarskimi, niestety porady odpadaja, bo kazdy lekarz chce dotknac pacjenta i na wlasne oczy ocenic problem.

 

 

Znam rynek medyczny bardzo dobrze i nie znam firmy, ktora realnie mogla by zaplacic za nia sensowne pieniadze. Prefiks zdecydowanie ogranicza wykorzystanie tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×