Jump to content
Jaca869

Witam, choć robię to z poślizgiem :-)

Recommended Posts

Witam

 

Dopiero zaczynam więc wybacznie ewentualne "głupie" pytania itp... :wacko:

Widzę że czeka mnie niezła lekturka, odnośnie kupna, sprzedaży i wszytkiego co związane z tematem.

 

Od razu zaintreresowanie wzbudziło SEDO... Szkoda że po angielsku, ale mam nadzieję że

z pomocą tego forum nie będzie tak źle :-)

 

 

pzdr, Jacek

 

 

EDIT:

 

Dodam jeszcze że jak każdy pewnie na początku robię pewne błędy przy zakupie domen:

 

www.ZostanmyPrzyjaciolmi.pl

www.Elektrownia-Atomowa.pl

 

www.mozz.pl

www.FunMusic.eu

Edited by Jaca869

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witamy na DI.pl - jedynym aktywnym polskim forum o domenach i nie tylko

 

Nie ma to, jak przy okazji się zareklamować :).

 

Witaj :),

 

mam nadzieję, że będzie ci u nas dobrze :wacko:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zapewne, pod warunkiem ze nie bedzie robil z toba zadnych interesow

 

Facet, opiepsze cie z góry na dół.

1. Robiłem z wieloma ludźmi interesy i każdy była zadowolony, wyjątkiem był quaq, ale i tak domenę mu przekazałem, ( jeszcze nie raczył mi kasy wysłać ;)).

Jak się często sprzedaje, to czasami zdarzają się podbramkowe sytuacje, i sztuką jest z nich wybrnąć. Tak też zrobiłem.

 

Proszę spojrzeć na moją reputacje, ona wszystko powie.

 

2. Piszesz głupoty, nigdy ze mną interesów nie robiłeś, a mnie obrażasz, na jakiej podstawie ? :).

Minusik poszedł, sądzę, że moderator da ci za ten post ostrzeżenie, bo ten post wykazał Panie_Grzegorzu, że jest pan osobą chamską ;).

Edited by ebook

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh... ręce opadają

 

Fakt, pieniądze nie zostały wpłacone od razu jak to wpłaciłem szogunowi, ale to dla tego, że drogi ebook'u sam nie podałeś mi nr konta. A gdy łaskawie, po jakimś czasie, podałeś już mi je i wpłaciłem, piszesz mi oburzony, że od miesiąca (!) czekasz na pieniądze.

 

I proszę nie oczerniaj mnie tu, że nie chciałem wpłacać pieniędzy, gdyż to Ty nie dałeś mi nr konta (a swego czasu wszyscy czytali jak to nie musisz oddawać mi domeny mimo, że wygrałem aukcję).

I przez to, że jesteś niepoważny miałem płacić karę 25zł za rzekomą zwłokę. ("proszę wysłać mi na konto mbank nie 11zł tylko 25 zł za kare" Twoja PW)

 

QuaQ 14:17:36

prosze o nr konta

XXXXXXX 14:17:45

tak jak powiedzialem 25zł

QuaQ 14:17:52

ze jak?

XXXXXXX 14:17:59

ze tak

QuaQ 14:18:04

nie rozumiem

XXXXXXX 14:18:12

ale ja rozumiem

 

 

Trzaśnij mi teraz minusa heh...

 

 

 

Przepraszam za OT, no ale musiałem.

 

Witaj na DI :P Życzymy sukcesów

 

Pozdrawiam

Edited by quaq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehh... ręce opadają

 

Fakt, pieniądze nie zostały wpłacone od razu jak to wpłaciłem szogunowi, ale to dla tego, że drogi ebook'u sam nie podałeś mi nr konta. A gdy łaskawie, po jakimś czasie, podałeś już mi je i wpłaciłem, piszesz mi oburzony, że od miesiąca (!) czekasz na pieniądze.

 

I proszę nie oczerniaj mnie tu, że nie chciałem wpłacać pieniędzy, gdyż to Ty nie dałeś mi nr konta (a swego czasu wszyscy czytali jak to nie musisz oddawać mi domeny mimo, że wygrałem aukcję).

I przez to, że jesteś niepoważny miałem płacić karę 25zł za rzekomą zwłokę. ("proszę wysłać mi na konto mbank nie 11zł tylko 25 zł za kare" Twoja PW)

 

QuaQ 14:17:36

prosze o nr konta

XXXXXXX 14:17:45

tak jak powiedzialem 25zł

QuaQ 14:17:52

ze jak?

XXXXXXX 14:17:59

ze tak

QuaQ 14:18:04

nie rozumiem

XXXXXXX 14:18:12

ale ja rozumiem

 

 

Trzaśnij mi teraz minusa heh...

 

 

 

Przepraszam za OT, no ale musiałem.

 

Witaj na DI Życzymy sukcesów

 

Pozdrawiam

 

Tak przyznaje, zdarzyła się taka sytuacja, że nie miałem dojścia do numeru konta, ( a na pamięć niestety nie znam).

Tak więc zaufałem klientowi i zrobiłem transfer jako pierwszy, ażeby szybko zakończyć transkacje, tak jak to zawsze robie.

Ale gdy przeniosłem domenę, nagle przez ok. miesiąc, ( napewno to były 3 tygodnie), klient ( quaq), przestał odpisywać na gg, jak i na wiadomość które wysylałem mu na PW.

 

Co w takiej sytuacji ?, no zdenerwowałem się, że człowiekowi zaufałem a on wystawił mnie na wiatr. Tymbardziej, że ja tej domeny nie chciałem sprzedać, no i zrobiłem to jakby pod presją.

 

Czułem gniew, dlatego napisałem, żeby za zwłoke zapłacił nie 11zł ale 25zł, ponieważ mój czas też kosztuje i trzeba się szanować nawzajem.

Co do tej zwłoki to pieniędzy nie dostałem, tak więc nie powinieneś tego poruszać, a przeprosić mnie, że czekałem tak długo na wpłate i że się porządnie zdenerwowałem.

 

Pozdrawiam i czekam na przeprosiny :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×