Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

problem z dodaniem oferty SPRZEDAM

Recommended Posts

Guest

cytat:

 

Nie możesz napisać nowego tematu.Tylko jeden temat na dzień jest dozwolony ;)

 

koniec cytatu

 

ostatnią ofertę dodałem WCZORAJ - 28.08 g. 23:20

DZIŚ jest 29.08 to jest chyba inny dzień niż 28.08 ?? :)

 

o co chodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Dopiero możesz dodać o 23:21 ;)

no to brak precyzji ... dzień to dzień a nie 24h... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro już jesteśmy przy tym temacie to możnaby zrobić ankietę dotyczącą zwiększenia w/w limitu. Moim zdaniem można spokojnie zwiększyć do dwóch tematów / 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro już jesteśmy przy tym temacie to możnaby zrobić ankietę dotyczącą zwiększenia w/w limitu. Moim zdaniem można spokojnie zwiększyć do dwóch tematów / 24h.

Nie można :)

 

Wystaw 2 domeny w jednym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się coś zdaje, że można by spokojnie zmniejszyć do 1 tematu na dwa-trzy dni:)

Pozwoliłoby to na lepsze przemyślenie propozycji przez wystawiającego i dałoby wyceniającym więcej czasu i chęci na przemyślenia.

bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to brak precyzji ... dzień to dzień a nie 24h... :)

Widzisz, tutaj ma to znaczenie po prostu 24h, ponieważ nie wszyscy przebywają w tej samej strefie czasowej ;-)

 

Choć może i warto zmienić ten napis, choć ten mój mod dostępny jest tutaj już ho ho, a dopiero teraz są zgłaszane uwagi, więc chyba nie jest najgorzej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Widzisz, tutaj ma to znaczenie po prostu 24h, ponieważ nie wszyscy przebywają w tej samej strefie czasowej ;-)

 

Choć może i warto zmienić ten napis, choć ten mój mod dostępny jest tutaj już ho ho, a dopiero teraz są zgłaszane uwagi, więc chyba nie jest najgorzej ;-)

w strefie takiej czy innej daty się zmieniają - no chyba, że ktoś tak szybko i często podróżuje między strefami, żeby załapać się na 2 domeny dziennie na dział :)

nie jest to wielki mankament - po prostu byłem zaskoczony - dawno nie dodawałem domen na sprzedaż

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×