Jump to content
Sign in to follow this  
Mar

Portfolio - skrypt

Recommended Posts

Witam.

Aktualnie jestem w trakcie tworzenia skryptu portfolio domen.

Jakie wg Was skrypt powinien mieć funkcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie - wyszukiwanie po różnościach:

Tematyce, rozszerzeniu, itp. Plus opis do każdej domeny.

Tematyka - powinna byc możliwość przypisania domeny do kilku grup.

(Jak omawiana tu kiedys zaneta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Zostanie to oczywiście wprowadzone. A co sądzicie o pomyśle by na głównej stronie portfolio znalazł się spis wszystkich domem wystawionych na sprzedaż za pomocą tego skryptu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za odpowiedź. Zostanie to oczywiście wprowadzone. A co sądzicie o pomyśle by na głównej stronie portfolio znalazł się spis wszystkich domem wystawionych na sprzedaż za pomocą tego skryptu?

Mysle, ze jak ktos ma 100-200 domen, to mozna na stronie glownej je zmiecic, gorzej przy tysiacu, lub kilku tysiacach. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrypt pokaże dopiero w pełnej funkcjonalności, gdyż uważam że skrypty/strony które nie posiadają pełnej funkcjonalności mogą stracić w późniejszym czasie na renomie.

 

@SELES - nie bardzo rozumiem Twój post...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

@SELES - nie bardzo rozumiem Twój post...

Zrozumialem, ze chcesz na stronie glownej zamiescic wszystkie domeny z danego portfolio. Tak?

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrozumialem, ze chcesz na stronie glownej zamiescic wszystkie domeny z danego portfolio. Tak?

 

 

Chcę, zrobić tak by na głównej stronie skrypty znalazły się wszystkie domeny wystawione poprzez skrypt na sprzedaż, oczywiście z podziałem na kategorię, Alexa, PR, itd :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie domeny z wszystkich portfolio(osób używających tegoż skryptu) - tak zrozumiałem, ale to już może iść w tysiące :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze macie jakieś pomysły, propozycje? Oczywiście skrypt będzie w kilku językach, tak by z każdego zakątku świata można było złożyć ofertę kupna. Gdyż jak wiemy j.polski nie należy do najpopularniejszych. Skrypt oczywiście całkowicie darmowy i bez żadnych reklam. @bradiago - oczywiście jeśli skrypt będzie miał taka popularność :P na allegro też znajdują się tysiące produktów, a tutaj tylko chodzi o spis z informacja o domemie oraz o tym że jest na sprzedaż. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×