Jump to content
Sign in to follow this  
przemowild

Faktorzy.pl

Recommended Posts

Witam, oto zestaw domenek z branży finansowej:

 

Faktorzy.pl

 

Eurofaktoring.pl

 

Forfaiting.com.pl

 

Uslugifaktoringowe.pl

 

Jak byście je wycenili? Nie są to domeny które będą miały duży ruch, bo dotyczą one specjalistycznych usług finansowych dla firm i przedsiębiorstw, ale jak postawię na nich mini serwisy tematyczne to z reklam powinny dać niezły zarobek. Za 1 click w linka o faktoringu Sedo płaci 0.17centów. To dobrze czy źle?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak byście je wycenili? Nie są to domeny które będą miały duży ruch, bo dotyczą one specjalistycznych usług finansowych dla firm i przedsiębiorstw, ale jak postawię na nich mini serwisy tematyczne to z reklam powinny dać niezły zarobek. Za 1 click w linka o faktoringu Sedo płaci 0.17centów. To dobrze czy źle?

 

najpierw tak zrob jak piszesz, potem mozna zobaczyc co dalej .

 

ale jak postawię na nich mini serwisy tematyczne to z reklam powinny dać niezły zarobek

...to klasyczna mantra każdego domeniarza, rowniez moja, czas mija, a domeny leza odlogiem (ew. parkingiem) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
najpierw tak zrob jak piszesz, potem mozna zobaczyc co dalej .

 

 

...to klasyczna mantra każdego domeniarza, rowniez moja, czas mija, a domeny leza odlogiem (ew. parkingiem) :P

 

dzięki za opinię, jakkolwiek wydaje mi się, że nawet bez serwisu te domenki mogłyby osiągnąć wartość wyższą niż reg fee... :P

co do faktorzy.pl, to mini serwis mam prawie gotowy, daj mi tydzień i zapraszam na parapetówkę :P

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×