Jump to content
Jarek17

CateringOnline.pl

Recommended Posts

Witam, proszę o opinie oraz wycenę domeny cateringonline.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

v08katg1c97o7d9fpqd8.gif

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt się nie wypowie? Proszę zajrzeć choćby na catering24.pl. Myślę, że dla firmy cateringowej wizytówka w sieci to rzecz ważna a jak wiadomo wszystko co z cateringiem związane dawno zajęte (choćby i niektore cateringmiejscowosc.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładnie wygląda. Można to podciągnąć pod serwis cateringowy gdzie klient może sobie ustalić menu poprzez właśnie stronę www. Wydaje mi się że nie jest to zły zakup - możesz na niej zarobić fajna kasę.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nikt się nie wypowie?

Zamikłem z żalu, że jej nie zarejestrowałem.

Ostatnio panuje moda na xxxonline ale wydaje się ona niejednokrotnie uzasadniona.

Tak jest i w tym przypadku.

Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kompletu posiadam również kateringonline.pl. W przypadku zgłoszenia się potencjalnego kupca od jakiej kwoty byście zaczynali negocjacje? Rynek domen cateringowych już właściwie przebrany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę wyceniać tej domeny, musi się na nia znaleźć klient. Można by było na niej postawić np. serwis, gdzie można by było wynajmować naczynia na imprezy, prowadzić rezerwację sal...

Taki pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku pomyślałem że śmieszna domena, bo jak niby chcesz serwować dania on-line? Ale rzeczywiście, mogłaby służyć jako interfejs między potencjalnym klientem a zainteresowanymi firmami, tylko zastanów się czy to uciągniesz, bo to musiałaby być niezła kobyła żeby dobrze funkcjonować...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zamierzam stawiać na niej serwisu :) Domena powinna trafić w ręce jakieś firmy cateringowej i ta na pewno nie straci. Taka usługa byłaby czymś nowym, myślę, że byłby na to popyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×