Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

znaczeniesnow.pl - czy nie przepłaciłem

Recommended Posts

Witam,

zarejestrowałem domenę: znaczeniesnow.pl. Chciałby zapytać doświadczonych domeniarzy, czy płacąc za nią 400zł nie przepłaciłem.

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

zarejestrowałem domenę: znaczeniesnow.pl. Chciałby zapytać doświadczonych domeniarzy, czy płacąc za nią 400zł nie przepłaciłem.

Krzysztof

 

Wg mnie kiepska.

A możesz powiedzieć gdzie rejestracja kosztuje 400 zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest zła, wystarczy spojrzeć do google jaką popularnością cieszą się sny, senniki i znaczenie snów. Kupiłeś możliwości tej domeny a te spokojnie warte są kwotę przekraczającą 400zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena nie jest zła, wystarczy spojrzeć do google jaką popularnością cieszą się sny, senniki i znaczenie snów. Kupiłeś możliwości tej domeny a te spokojnie warte są kwotę przekraczającą 400zł.

 

Jako domena to żadna rewelacja. Ale już serwis na niej może być ciekawy i cieszyć się popularnością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie taki mam plan. Przymierzam się postawić na tej domenie serwis o snach. W tej chwili ta domena na frazę znaczenie snów jest na 120 miejscu, pomimo że nic na niej nie ma. A jak podpozycjonuje się to do pierwszej 10. wskoczy.

A według "Narzędzia propozycji słów kluczowych" google - na to zapytanie przybliżona średnia wyszukiwań za sierpień jest 14 800, więcej niż sennik: 8100, sny: sen: 1300, marzenia senne: 1 900, znaczenia snów: 1300

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, w koncu cos z moich zainteresowan ;)

 

Oprocz zwyklych sennikow proponuje zrobis cos z LD - Lucid Dreams oraz OBE - Out Of Body Expierence ;D

Dodatkowo daj jakieś ciekawe forum o snach proroczych, cos w ten deseń :rolleyes: Tego się szuka xDDD

 

pozdro, fajna domena ;) - sny i badania podświadomości to przyszłość nauki....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena moim zdaniem bardzo fajna, od razu po domenie wiadomo co jest na serwisie na niej postawionym. 400 zł to w sam raz za dwuwyrazową domenę, z serwisem wartość szybko podskoczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×