Jump to content
robson_ek

Moja perełka! Co o niej sądzicie?

Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam domene ilotto.pl Na domenie tej nic niema :) Oprócz krókiej informacji...

Ile wg was jest warta?

 

Powiem tylko że itvp.pl i itvn.pl są domenami używanymi przez TVN i TVP ;)

 

Pozdrawiam

 

P.S. Zapomniałem dodać że LOTTO od 2008 roku chce wprowadzić zawieranie zakładów przez internet. Więc niewiem co z tą domeną się stanie... Napewno dla nich będzie to najlepsza domena do takiej inwestycji.....

 

Może będe bogaty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie liczyłbym na żadne wpływy, chyba że Totalizator otworzy zakłady przez internet na i-lotto.pl. Mogą to przecież z powodzeniem zrobić na lotto.pl – TVP i TVN pewnie by tak zrobiły, gdyby itvp.pl i itvn.pl były zajęte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. mysle ze jesli lotto ma wporwadzic zaklady online, to na pewno o domenie juz dawno pomyslalo. Dlaczego nie na lotto.pl, moim zdaniem sprzedawaj ja teraz z dobrym opisem, bo na lotto chyba nie ma co liczyc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb

Domena i-lotto.pl jest też zajęta i gorsza od mojej domeny przez '-'

 

 

@kulas

Myśli napewno o zakładach bo nawet wyciąłem sobie fragment z gazety gdzie o tym piszą....

 

 

 

@All

Skoro wszystkie telewizje mają domeny z przedrostkiem 'i' (interatywne) to napewno lotto też będzie chciało iśc w ich kierunku...

 

Ile mógłbym wziąść teraz za tę domene?

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb

Domena i-lotto.pl jest też zajęta i gorsza od mojej domeny przez '-'

@kulas

Myśli napewno o zakładach bo nawet wyciąłem sobie fragment z gazety gdzie o tym piszą....

@All

Skoro wszystkie telewizje mają domeny z przedrostkiem 'i' (interatywne) to napewno lotto też będzie chciało iśc w ich kierunku...

 

Ile mógłbym wziąść teraz za tę domene?

Każdy Żyd swoją czapkę chwali. Sprzedasz ją na allegro za parę setek, pod warunkiem wypromowania jej na stronie głównej. Zrób konkretny opis, podaj przykłady. Koniecznie wielka czcionka i masę kolorów, bo ludzie to lubią :/ Ja bym nie liczył na sprzedaż Totalizatorowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeee to się nieopłaca.... Wole ją przetrzymać... Co mi z kilu setek, a ważnośc ma jeszcze po 2008 takżę raz ją moge przedłużyc...

Pożyjemy zobaczymy...:)

 

Jak nie to sam zrobie na niej serwis. Tylko zastanawiam się czy to będzie legalne...

 

Zrobić coś takiego jak lotto tylko za darmo i gra na wirtualną kase. Operowałbym na wszystkim tym co ma lotto.Czyli kupony i losowania.

 

Mogą mnie za to oskarżyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem tu nowy i moze nie wszystko wiem ale chyba powinienes sie zadowlic tymi kilkoma setkami z aukcji. lotto tego nie odkupi. nie znam sie ale chyba domena nie jest warta nawet tych kilku setek. domene oni maja pewnie juz dawno dalbym za ta domene 200 zl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena i-lotto.pl jest też zajęta i gorsza od mojej domeny przez '-'

 

Czyli Totalizator jej nie użyje, czyli twoja nie może liczyć na ruch.

 

Skoro wszystkie telewizje mają domeny z przedrostkiem 'i' (interatywne) to napewno lotto też będzie chciało iśc w ich kierunku...
Totalizator nie jest telewizją.

 

Ile mógłbym wziąść teraz za tę domene?

 

100 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@romek

Jaką mogą mieć domenę? Niema lepszej do takiej działalności tą domenę najlepiej rozreklamować. 200 zł odpada tyle to ja na dzień zarabiam więc mi to nie potrzebne. Chyba że dorzucisz jedno 0.

Pozdrawiam

 

Czyli Totalizator jej nie użyje, czyli twoja nie może liczyć na ruch.

Jeżeli stworze na niej to co pisałem wyżej i rozreklamuje to może liczyć na ruch :)

Totalizator nie jest telewizją.

To fakt ale jest firmą przynoszącą bardzo duże zyski i znaną w całej POLSCE jako LOTTO

100 zł.

Dzięki nie skorzystam... czemu? czytaj wyżej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

robson nie moge bo zbieram na studia a jak ja kupie to nie wiem kiedy sprzedam i co ja wtedy zrobie? musze sie uczyc, jak sie nie bede uczyl to nie bede mial na inne ciekawsze domeny ktore szybcej sprzedam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki nie skorzystam... czemu? czytaj wyżej...

 

Może przeczytaj jeszcze raz nazwę i opis działu?

My nie składamy ci propozycji cenowych, ja w ogóle nie jestem zainteresowany domeną, po prostu wyrażam swoją opinię na temat ceny – na twoje wyraźne życzenie. Nie mam też zamiaru przekonywać cię do tego, że domena jest warta tyle a nie tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może przeczytaj jeszcze raz nazwę i opis działu?

My nie składamy ci propozycji cenowych, ja w ogóle nie jestem zainteresowany domeną, po prostu wyrażam swoją opinię na temat ceny – na twoje wyraźne życzenie. Nie mam też zamiaru przekonywać cię do tego, że domena jest warta tyle a nie tyle.

OK Sorry...

 

robson nie moge bo zbieram na studia a jak ja kupie to nie wiem kiedy sprzedam i co ja wtedy zrobie? musze sie uczyc, jak sie nie bede uczyl to nie bede mial na inne ciekawsze domeny ktore szybcej sprzedam.

Spoko, rozumiem. Ja ją pewnie i tak nie sprzedam zobacze co zrobi LOTTO na jakiej stronie otworzy swoją strone interaktyna...

 

Ale ponawiam swoje pytanie.

Jak nie to sam zrobie na niej serwis. Tylko zastanawiam się czy to będzie legalne...

 

Zrobić coś takiego jak lotto tylko za darmo i gra na wirtualną kase. Operowałbym na wszystkim tym co ma lotto.Czyli kupony i losowania.

 

Mogą mnie za to oskarżyć?

Co o tym sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zrobić coś takiego jak lotto tylko za darmo i gra na wirtualną kase. Operowałbym na wszystkim tym co ma lotto.Czyli kupony i losowania.

 

ta, tylko kto w taką wirtualną kasę chciałby grać? co innego wirtualna giełda, gdzie można się czegoś nauczyć. typowania liczb raczej się nauczyć nie da.

napisałeś, że 200zł to mało, bo tyle zarabiasz na dzień. na domenach? jakich? bo jeśli ilotto.pl to Twoja "perełka"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

robson wlsanie dzwonilem do taty i powedzal ze mi pozyczy 500 zl jak dodam 200 to bedzie 700 tyle moge dac...on gra w looto i mu sie ona podoba

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta, tylko kto w taką wirtualną kasę chciałby grać? co innego wirtualna giełda, gdzie można się czegoś nauczyć. typowania liczb raczej się nauczyć nie da.

napisałeś, że 200zł to mało, bo tyle zarabiasz na dzień. na domenach? jakich? bo jeśli ilotto.pl to Twoja "perełka"...

Nie... Nie... W domenach nie siedzę... To jest domena zarejestrowana właśnie po to aby utworzyć serwis który opisuje.... Specjalizuje się właśnie w tworzeniu stron i wszelkimi sprawami z tym związanymi...

 

Chodziło mi bardziej o to aby uświadomić ludziom jak ciężko jest wygrać w totka :) Osoba grająca w takim serwisie miała na swoim koncie np 10 00 tyś zł i mogła by za to "puścić masę kuponów"

Byłą by to forma zabawy...

 

robson wlsanie dzwonilem do taty i powedzal ze mi pozyczy 500 zl jak dodam 200 to bedzie 700 tyle moge dac...on gra w looto i mu sie ona podoba

700:200 = 3,5

Za 3 i pół dniówki jej nie sprzedam....

Zrobię na niej ten serwis i przynajmniej będę się dobrze bawił puszczając totki za free:D hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 3 i pół dniówki jej nie sprzedam....

 

ciekawy przelicznik te "dniówki". nie słyszałem jeszcze by ktoś tak szacował wartość domeny. czyli że dla kogoś kto zarabia dziennie (nie na domenach) , dajmy na to, 50zł (w supermarkecie) domena jest mniej warta, niż dla kogoś kto zarabia 500zł (prezes spółki)?

aha, czyli powiedzmy, że jest sobie domena auto.pl. dla pierwszej osoby wartość takiej domeny to będzie 50.000zł, a dla drugiej 500.000?

moim zdaniem wartość domeny określa rynek i koniec. my tu tak naprawdę trochę się "bawimy" w wycenianie.

ale "dniówki"? heh.. sorki, ale to trochę zabawne jak dla mnie

 

a! byłbym zapomniał o wycenie: na oko ~500zł (dla kogoś kto np. sprzedaje "systemy")

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawy przelicznik te "dniówki". nie słyszałem jeszcze by ktoś tak szacował wartość domeny. czyli że dla kogoś kto zarabia dziennie (nie na domenach) , dajmy na to, 50zł (w supermarkecie) domena jest mniej warta, niż dla kogoś kto zarabia 500zł (prezes spółki)?

aha, czyli powiedzmy, że jest sobie domena auto.pl. dla pierwszej osoby wartość takiej domeny to będzie 50.000zł, a dla drugiej 500.000?

moim zdaniem wartość domeny określa rynek i koniec. my tu tak naprawdę trochę się "bawimy" w wycenianie.

ale "dniówki"? heh.. sorki, ale to trochę zabawne jak dla mnie

 

a! byłbym zapomniał o wycenie: na oko ~500zł (dla kogoś kto np. sprzedaje "systemy")

hehe no fakt troche to śmieszne :) ale 500 zł dla osoby sprzedającej systemy wymiata ;)

 

A teraz na poważnie:

Chodziło mi o to że nie cierpie na brak pieniędzy i tyś więcej na koncie nic mi nieda.... Dlatego wole zrobić to co pisałem

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale 500 zł dla osoby sprzedającej systemy wymiata :)

 

że łot?

 

A teraz na poważnie:

Chodziło mi o to że nie cierpie na brak pieniędzy i tyś więcej na koncie nic mi nieda.... Dlatego wole zrobić to co pisałem

 

to nie rozumiem po kiego grzyba pytasz nas o wycenę? chciałeś usłyszeć "woooow ale zarombista domena, wooow pewnie warta ze 3 i pół miliarda!" ?

 

jak zrobisz stronkę o której pisałeś to domena będzie warta tyle ile będzie zarabiać na reklamach + coś jeszcze może. sama nazwa ~500zł (powtarzam, może by kupił ją ktoś kto handluje tymi śmiesznymi systemami)

Share this post


Link to post
Share on other sites
że łot?

to nie rozumiem po kiego grzyba pytasz nas o wycenę? chciałeś usłyszeć "woooow ale zarombista domena, wooow pewnie warta ze 3 i pół miliarda!" ?

 

jak zrobisz stronkę o której pisałeś to domena będzie warta tyle ile będzie zarabiać na reklamach + coś jeszcze może. sama nazwa ~500zł (powtarzam, może by kupił ją ktoś kto handluje tymi śmiesznymi systemami)

Dobra chyba czas zakończyć rozmowę o tej domenie bo zaczynacie na mnie wyjeżdżać... Chciałem usłyszeć jakąś ciekawą opinię. Wiem że coś warta jest (choćby to 1000 zł które dawał Romek (dodając te paypale i inne…)

Biorą pod uwagę to że zarejestrowałem ją za 10 zł w promocji to i tak super wynik. Lecz nie skusze się sprzedaże…

Dzięki za opinię…

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

No te 10zł to dużo nie jest. Zawsze można zobaczyć. Może to akurat Twoja perełka. Bez ryzyka nie ma zysku. na pewno na forum sągorsze nindże :)

To że domena nie zarabia dziennie 10$ na parkingu albo nie jest to auto.pl nie znaczy, że nie jest/może być/ nic warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No te 10zł to dużo nie jest. Zawsze można zobaczyć. Może to akurat Twoja perełka. Bez ryzyka nie ma zysku. na pewno na forum sągorsze nindże :)

To że domena nie zarabia dziennie 10$ na parkingu albo nie jest to auto.pl nie znaczy, że nie jest/może być/ nic warta.

Yyy.. o co chodzi z tym zarabianiem na parkingu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że domeny które nie zarabiająkroci na parkingu mogą mieć wartość większą niż regfee.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi o to, że domeny które nie zarabiająkroci na parkingu mogą mieć wartość większą niż regfee.

 

Wydaje mi się, że jemu raczej chodziło o to, co znaczy „zarabianie na parkingu”, oprócz tego, że się siedzi w budce ze szlabanem i czyta Przegląd Sportowy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenę ilotto.pl zarejestrowałem w 2006 roku jako dość interesującą nazwę pod internetowe lotto a potem sprzedałem w pakiecie za kilka setek i nie wiem co sie z nią stało, nawet zrobiłem do niej logo :)

Mozesz ją trzymać i szukać na nią kupca w końcu jeść nie woła...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×