Jump to content
Sign in to follow this  
domenator

KD vs. OVT

Recommended Posts

chciałbym zapytać osób siedzących dłużej w temacie o taką rzecz. otóż szukam ja sobie wolnych domen przy pomocy znanych powszechnie narzędzi kd i ovt.

i zdarzają się sytuacje, że jakaś domena ma np. ovt 25, a kd 3.. inna domena z kolei ma ovt 0, a kd 40..

jak wiadomo te liczby nie gwarantują ruchu, to wiemy. ale chciałem zapytać co jest bardziej wiarygodne, tzn. co bardziej uprawdopodabnia ruch?

 

z mojego doświadczenia wynika, że na kd można często się przejechać, natomiast ovt jest "stabilniejszym" wyznacznikiem trafiku (w sensie, że jeśli jest jakieś ovt to trafniej można oszacować ruch).

 

jakie są Wasze spostrzeżenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba brać pod uwagę kontekst tych wyników, mam na myśli jaka wyszukiwarka jest wiodąca w kraju z którego ma pochodzić ruch na stronie. O różnicach między KD i OVT i silnikach wyszukiwarek na których żerują jest już sporo na forum.

Na przykład tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O różnicach między KD i OVT i silnikach wyszukiwarek na których żerują jest już sporo na forum.

Na przykład tu.

 

dzieki za odp. no sporo to tego nie jest ;-)

jaka jest różnica między ovt i kd to wiem.. nie o to w zasadzie pytałem. chodzi mi o wasze doświadczenia nt. rejestrowania domen z ovt i kd, a ściślej - czemu można bardziej zaufać.

 

@roberto: nichebot.com - tam szukaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×