Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

co się stało się? drwal.pl

Recommended Posts

Do kogo nalezy np. taka domena i co sie z nia dzieje?

 

drwal.pl

 

utworzona:

 

2004.08.04 06:45:17

 

ostatnia modyfikacja:

 

2004.08.04 06:45:17

 

 

opcja:

 

utworzona 2008.02.01 00:00:23

 

 

ABONENT:

 

firma:

 

DRWAL SP. Z O.O.

 

REJESTRATOR: NASK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do kogo nalezy np. taka domena i co sie z nia dzieje?

 

drwal.pl

 

utworzona:

 

2004.08.04 06:45:17

 

ostatnia modyfikacja:

 

2004.08.04 06:45:17

 

 

opcja:

 

utworzona 2008.02.01 00:00:23

 

 

ABONENT:

 

firma:

 

DRWAL SP. Z O.O.

 

REJESTRATOR: NASK

 

 

 

no za Boga nie rozumiem postu ;))

No masz abonenta to dlaczego pytasz do kogo nalezy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musisz trochę jaśniej.

chodzi mi o to czy domena zostala zlapana na opcje, a jezeli tak to dlaczego nie zmienilo to daty ostatniej modyfikacji?

 

tak, dzieki za link heden, nie sledzilem tamtego tematu ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
chodzi mi o to czy domena zostala zlapana na opcje, a jezeli tak to dlaczego nie zmienilo to daty ostatniej modyfikacji?

 

tak, dzieki za link heden, nie sledzilem tamtego tematu ;)

 

A skąd przypuszczenia że została złapana na opcje. O to samo chodziło w Misia poście. O to, że w domenach utrzymywanych bezposrednio w NASK nie zmienia się data modyfikacji.

 

EDIT:

 

Proszę ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego data ostatniej modyfikacji jest wczesniejsza od daty utworzenia opcji?

 

No wiesz a jaka to domena znaczy gdzie trzymana ?

W nasku a to domena specjalnej troski to nie musi byc nic zmieniane a jak jeszcze np. zaplacona z gory np na pare lat ?

Zreszta nigdy sie nie dowiesz to jak wyzej domena naskowa a to zupelnie inna bajka tu sa inne reguly ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiesz a jaka to domena znaczy gdzie trzymana ?

W nasku a to domena specjalnej troski to nie musi byc nic zmieniane a jak jeszcze np. zaplacona z gory np na pare lat ?

Zreszta nigdy sie nie dowiesz to jak wyzej domena naskowa a to zupelnie inna bajka tu sa inne reguly ;)

rozumiem, w koncu NASK to Panstwo w Panstwie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozumiem, w koncu NASK to Panstwo w Panstwie ;)

 

Sorry, chyba nie rozumiesz albo ja nie rozumiem o co Ci chodzi/czegoś nie wiem. Co ma data ostatniej modyfikacji do daty założenia opcji? Z tego co wiem to nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry, chyba nie rozumiesz albo ja nie rozumiem o co Ci chodzi/czegoś nie wiem. Co ma data ostatniej modyfikacji do daty założenia opcji? Z tego co wiem to nic.

przeczytaj watek przytoczony przez hedena, tam jest wszystko wyjasnione

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeczytaj watek przytoczony przez hedena, tam jest wszystko wyjasnione

 

Wątek jest mi znany, nie znam natomiast domeny NASKowej czy nieNASKowej, której data ostatniej modyfikacji ulega zmianie gdy ktoś zakłada opcję na domenę. W obu moich wypowiedziach chodzi mi głównie o Twoje pytanie: "dlaczego data ostatniej modyfikacji jest wczesniejsza od daty utworzenia opcji?" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątek jest mi znany, nie znam natomiast domeny NASKowej czy nieNASKowej, której data ostatniej modyfikacji ulega zmianie gdy ktoś zakłada opcję na domenę. W obu moich wypowiedziach chodzi mi głównie o Twoje pytanie: "dlaczego data ostatniej modyfikacji jest wczesniejsza od daty utworzenia opcji?" ;)

dlatego, ze realizacja opcji powinna zmienic date modyfikacji, tak samo jak przedluzenie domeny powinno to zmienic. Dobrze rozumiem? Nask blokuje takie informacje i opcja nie ma szansy realizacji bo nie wiadomo co sie dzieje z domena.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlatego, ze realizacja opcji powinna zmienic date modyfikacji, tak samo jak przedluzenie domeny powinno to zmienic. Dobrze rozumiem? Nask blokuje takie informacje i opcja nie ma szansy realizacji bo nie wiadomo co sie dzieje z domena.

 

Ale to jest data utworzenia opcji a nie data jej realizacji!! Opcja wcale nie zostala jeszcze zrealizowana!

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to jest data utworzenia opcji a nie data jej realizacji!! Opcja wcale nie zostala jeszcze zrealizowana!

oczywiscie, bo przedluzenia domeny (mozemy sie tylko domyslic, ze byla przedluzana) nie modyfikowaly wpisu we whoisie, rowniez opcja nie zostala zrealizowana bo to z kolei zmieniloby te wpisy, realnie wyglada to tak, ze domena DRWAL.PL 19 kwietnia 2005 roku wpadla w stan znany tylko i wylacznie wiadomym osobom i Bog jeden wie co sie z nia stalo ;) co oczywiscie tworzy mozliwosci naduzyc. Dodatkowo wprowadza w blad osobe (sadzac po dacie zalozenia opcji to prawdopodobnie dropped) ktora zalozyla ta opcje, tracac przy tym pieniadze na rzecz....wiadomo kogo

 

dodam jeszcze tylko, ze podobny los spotkal wiele wartosciowych domen, ktore powinny zostac zwolnione szczegolnie w latach 2004/2005

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×