Jump to content
Sign in to follow this  
Majk

tarcza-antyrakietowa.org

Recommended Posts

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum.

 

Zwracam się z prośbą o wycenę domeny tarcza-antyrakietowa.org. Nie jest żadną "wariacją", zawiera te dwa właściwe słowa kluczowe, jakie przeciętny Polak wpisze w google szukając informacji o tarczy.

 

Mam nadzieję że osiągnę cenę powyżej 1zł :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Tak w ramach ciekawostki, tarcza-antyrakietowa.pl osiągała cenę nawet 18k, bynajmniej tak twierdzi sprzedawca, osobiście widziałem jak aukcja stała na 15k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za odpowiedzi. Tak w ramach ciekawostki, tarcza-antyrakietowa.pl osiągała cenę nawet 18k, bynajmniej tak twierdzi sprzedawca, osobiście widziałem jak aukcja stała na 15k.

ustawka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za odpowiedzi. Tak w ramach ciekawostki, tarcza-antyrakietowa.pl osiągała cenę nawet 18k, bynajmniej tak twierdzi sprzedawca, osobiście widziałem jak aukcja stała na 15k.

 

To była aukcja z cyklu "zrób to sam". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ to ma być amerykańska tarcza, to proponuje rejestrację także TARCZA-ANTYRAKIETOWA.US, jako że spodziewamy się zagrożeń z Azji to niezbędna będzie również TARCZA-ANTYRAKIETOWA.ASIA, no a skoro każdy naiwnie sądzi że zrobi na tej domenie wielki biznes, to bez domeny TARCZA-ANTYRAKIETOWA.BIZ się nie obejdzie. :)

 

Wartość domeny mniej niż 0, bo nie dość że nikt ci jej nie kupi, to tylko się możesz narazić na złośliwe docinki i kpiny.

 

Osobiście wolałbym TARCZA-ANTYPIEROGOWA.PCIM.PRIV.PL :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się wydaje, że aukcja z domeną *PL była ustawiona. Ale ktoś niezłą prowizję zapłacił :(

 

Co do domeny tarcza-antyrakietowa.org nie widzę dla niej żadnego zastosowania? Centrum dowodzenia online ?

 

Jeżeli ma to być strona informacyjna albo dla jakieś organizacji to fakt jest idealna - ale na pewno nie jest wiele warta... o ile coś jest ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zapłacił prowizji, bo napisał do Allegro, że domena uległa uszkodzeniu (np. zgubiła się końcówka) i tyle.

 

Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej:|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×