Jump to content
Sign in to follow this  
bradiaga

aktorka*tv, aktorki*tv

Recommended Posts

czy całkowity brak reakcji na forum nie dał ci nic do myślenia? po co zarejestrowałeś kolejną :P ???

*tv to domena dla stacji i kanałów telewizyjnych... ile znasz takowych pod nazwą aktorki/a?

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmn "domena .tv ( TuvaL) jest przeznaczona głównie dla projektów związanych z video i telewizją. "

no dobrze, zwracam honor :P nie jest tak źle jak mi się wydało na początku. Co się zaś tyczy ceny to nie mam zielonego pojęcia czy to ma jakąś wartość czy nie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem je jednocześnie - dodałem tylko do posta.

Owszem, zastanawia mnie brak reakcji forum - ale specjalnie mnie nie przejmuje :P

To znaczy zastanawiam się nad przyczynami.

Dość podobna domena tv ma w tym miesiącu kilkanaście wejść - chociaż nigdzie nazwy nie zamieściłem :P

Z wyceną rzeczywiście chyba trudno będzie - ale pomysły na zagospodarowanie-albo EU mile widziane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
aktorki.pl poszły za kilkadziesiąt k...

Nie pamiętam ile to dokładnie było, ale .tv na pewno jakiś ułamek wartości .pl ma :P

 

Nie poszły, tylko zostały podbite przez "krewnych i znajomych" lub przez jakiegoś żartownisia. Gdyby nie sztuczne podbijanie, aukcja zakończyłaby się na ~20k i chyba nie osiągnęłaby ceny minimalnej.

 

 

aktorka.tv raczej bez wartości, aktorki.tv dobra pod jakiś tematyczny projekt, ale na zarobek przy odsprzedaży za bardzo nie licz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×