Jump to content
Sign in to follow this  
Konrad

Jaki procent potrącają za przelew do mBanku?

Recommended Posts

Czytam na stronie coś takiego:

 

Przelew bankowy (międzynarodowy) Jeżeli posiadacie Państwo konto poza granicami USA lub EU przelewy na Państwa konto obciążane są wysokimi opłatami. W związku z tym minimum wypłaty wynosi 200$. Jeżeli istnieje taka możliwość prosimy o korzystanie z systemu PayPal.

 

i zastanawiam się ile konkretnie potrącają za przelew na polskie konto w mBanku? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Lepiej założyć sobie PayPal i z PayPala przerzucać na mBank czy lepiej niech od razu ślą na mBank?

Edited by Konrad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie PayPal - oni wysyłają za darmo (max 5zł) - a tutaj minimum kilkdziesiąt zł Ci wyjdzie.

 

dlaczego wprowadzasz Konrada w blad?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro wiesz, że jest w błędzie, to go popraw. A tak to nic nie wiadomo...

u mnie na konto w mBanku przychodzi dokladnie taka kwota jaka zarobilem po kursie z danego dnia (nie ma zadnych dodatkowych oplat).

Tyle, ze ja otrzymuje wyplate z SEDO. Przepraszam. Dopiero teraz spojrzalem ze to temat o Namedrive - moze tam jest inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale przecież jesteśmy w EU, więc i tak nas to nie dotyczy.

 

Ja również dostaję przelew na mBank, który mi przewalcowują według aktualnego kursu beż żadnych (przynajmniej zauważalnych) opłat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

nie ma oplat - przewalutowanie wg kursu dnia i tyle - tak jest w mbanku - w innych zapewne inaczej

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×