Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

jedna z bardziej przepłaconych domen D2D w ostatnim czasie :)

Co prawda mogę nie być obiektywny, ale skoro dwie osoby na aukcji podobnie "wyceniły" tę domenę, to czy można obiektywnie powiedzieć, że domena została przepłacona? Moim zdaniem nie.

 

Zresztą mam nadzieję, że będę mógł niedługo pokazać przykład domeny, która też miała być przepłacona w transakcji D2D, a okazało się, że można na niej jeszcze dużo zarobić sprzedając do KK :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda mogę nie być obiektywny, ale skoro dwie osoby na aukcji podobnie "wyceniły" tę domenę, to czy można obiektywnie powiedzieć, że domena została przepłacona? Moim zdaniem nie.

Daniel, a w jaki sposób cena mogłaby dojść do takiego poziomu inny niż licytacja przynajmniej dwóch osób? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda mogę nie być obiektywny, ale skoro dwie osoby na aukcji podobnie "wyceniły" tę domenę, to czy można obiektywnie powiedzieć, że domena została przepłacona? Moim zdaniem nie.

 

Zresztą mam nadzieję, że będę mógł niedługo pokazać przykład domeny, która też miała być przepłacona w transakcji D2D, a okazało się, że można na niej jeszcze dużo zarobić sprzedając do KK :)

 

DD

 

Każdy wyjątek potwierdza regułę? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, a w jaki sposób cena mogłaby dojść do takiego poziomu inny niż licytacja przynajmniej dwóch osób? :)

Gdyby domena wystawiona była np. w cenie startowej 3750 PLN i za taką kwotę zostałaby sprzedana jednemu licytującemu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby domena wystawiona była np. w cenie startowej 3750 PLN i za taką kwotę zostałaby sprzedana jednemu licytującemu.

 

DD

 

No właśnie skoro 2 osoby o nią walczyły to dla obu musiała być tyle warta. A dla jednej była warta 3750zł

Chyba, że to "radość wygrywania rywalizacji" a domena jest drugorzędna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
eurobasket.pl

 

Kupujący zrezygnował z opłacenia domeny eurobasket.pl, którą sprzedałeś na aukcji. W związku z tym przywróciliśmy domenę na twoje konto.

 

Więc to się nie liczy :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc to się nie liczy :-)

 

Przecież to było kompletnie bez sensu - nick dama dostał za to 2100 zł kary, a nie ma domeny. Ale ja się nie znam albo za bardzo szanuję swoje pieniądze (no albo oba). ;)

 

Chyba, że komuś się "klikło", bo nie wiedział, że 100% kary za to jest i poprosi o przywrócenie płatności (mi to zdarzyło sie z 2 albo 3 razy). ;) Jak opłaci karę to jeszcze 50% z tego zarobisz i wtedy będzie 1050 zł i i tak się łapie do "najdrożej sprzedanych" i wtedy jak jeszcze raz sprzedasz to tylko się kwota zwiększy. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak opłaci karę to jeszcze 50% z tego zarobisz i wtedy będzie 1050 zł i i tak się łapie do "najdrożej sprzedanych" i wtedy jak jeszcze raz sprzedasz to tylko się kwota zwiększy. ;-)

 

No właśnie - "jak opłaci" :-) Niezrozumiała dla mnie sytuacja, bo ten ktoś przebił poprzednią ofertę na 10 minut przed końcem aukcji, a zrezygnować musiał chyba zaraz po jej zakończeniu. Tym samym uniemożliwił kupno domeny temu, kogo przebił.

Podejrzewam, że kary nie opłaci, tylko oczekiwałbym zawieszenia mu konta w takim wypadku. I polecam dodać tego osobnika do swojej czarnej listy.

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy mi wolno tu pisać, czy bana nie dostanę .. - ale myślałem zawsze, że to jest hydradermabrazja.. hmm...

bo tak jest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy mi wolno tu pisać, czy bana nie dostanę .. - ale myślałem zawsze, że to jest hydradermabrazja.. hmm...

 

A cena fajna - trudne słowo ale fachowe..

 

 

 

 

Uprzedziłeś mnie,ja również uważam podobnie.....Tak więc jest to literówka,dosyć sporo przepłacona ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jak w końcu wreszcie hydrodermabrazja czy hydradermabrazja ?;)

 

 

 

 

100% - hydradermabrazja - tym bardziej dziwne, że literówka i mało w G o tym ;p no ale fachowy temat i dla SPA i Kosmetologii w sam raz słowo klucz..

Share this post


Link to post
Share on other sites
100% - hydradermabrazja - tym bardziej dziwne, że literówka i mało w G o tym ;p no ale fachowy temat i dla SPA i Kosmetologii w sam raz słowo klucz..

 

Tak właśnie coś mi nie pasowało . A na hydradermabrazja.pl rok temu nie było za bardzo chętnych na aukcji PREMIUM w AM i poszła za 20 zł .

Share this post


Link to post
Share on other sites
dedyki.pl - 1600PKT Premium = 320PLN, a ja się zastanawiałem czy 59PKT Premium = 11zł to nie przepłacona cena :)

 

Zakładając oczywiście, że licytująca osoba takowe punkty posiadała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakładając oczywiście, że licytująca osoba takowe punkty posiadała :)

 

Patrząc po kupującym to raczej była kupiona za gotówkę, bo tyle pkt. co by było na tę aukcję to ponad 100 przeniesionych do premium.pl domen lub tyle samo zarejestrowanych, a licytujący ma niski ranking i dość niedawną datę rejestracji i niewiele domen na sprzedaż.

 

W ogóle od aukcji premium.pl jest inny wątek, ten jest o dropped.pl :) A co do domeny to wygląda na naprawdę niezłą, bardzo dużo osób mówi dedyki na serwery dedykowane.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×