Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Tak więc musiałem mieć w swoim skromnym portfolio przynajmniej kilka (może 10) dobrych domen, bo ten użytkownik się nimi zainteresował i wygrał wszystkie aukcje (większość niestety bez konkurencyjnych ofert, czyli w wystawionych kwotach startowych).

 

Sebastian

alpine5

 

 

...no niestety alpine5 - siedzisz na tym forum już tyle lat, a ciągle sprzedajesz za drobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc musiałem mieć w swoim skromnym portfolio przynajmniej kilka (może 10) dobrych domen, bo ten użytkownik się nimi zainteresował i wygrał wszystkie aukcje (większość niestety bez konkurencyjnych ofert, czyli w wystawionych kwotach startowych).

 

Sebastian

alpine5

 

Na podstawie tego powinieneś sobie zadać przynajmniej dwa pytania:

 

1. Czy oby przypadkiem nie za szybko pozbywam się domen?

2. Czy nie lepiej byłoby ustawiać wyższą cenę startową?

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Erotyki sa w cenie :)

W mojej wsi jest lodziarnia "Słodka dziurka". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
to była aukcja User Premium?

 

Może mi ktoś wytłumaczyć co jest ciekawego w tej domenie? :)

Skończyło by się na 150 zł ale dwóch Inwestorów wywindowało cenę... Jeżeli faktycznie to user premium to duże gratulacje! :)

 

Domena nie jest zła, archive z 2001r. i już wtedy stał tam serwis w dosyć oczywistej tematyce, ta domena jest zdecydowanie lepsza niż dziura czy otwór - oczywiście .pl :)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
to była aukcja User Premium?

 

Może mi ktoś wytłumaczyć co jest ciekawego w tej domenie? :)

Jest ponad 370 osób w Polsce o takim nazwisku, może to też był powód, sam nie wiem...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest ponad 370 osób w Polsce o takim nazwisku, może to też był powód, sam nie wiem...

 

Sebastian

alpine5

 

Wątpię :)

 

Może pączki z "dziurką"? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W mojej wsi jest lodziarnia "Słodka dziurka". :)

chyba Lodziarka :) oby się żona nie dowiedziała;p

 

ale domena słabiutka a cena powalająca.. również nie rozumiem co licytujący w niej dostrzegli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście za 100zł bym jej nie kupił a co w niej kupujący widzi że wydał aż za ta domenę 2200 pln to nie mam bladego pojęcia.

 

Też bym nie kupił za 2200 zł. W sumie to chyba bym nawet nie zarejestrował jej.

 

Gratulacje dla sprzedawcy user premium (dobra sprzedaż networkera). :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacje i rzecznik. Wolę rzecznik.pl

 

Baardzo dobra domena za okazyjną cenę.

 

Ale i aktualizacje ladne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×