Jump to content
Sign in to follow this  
Tobi

Dziwne powiadomienia

Recommended Posts

Mam domenę tko.pl, którą miałem w AZ i miała właśnie wygasnąć 29.09.2008. Na szczęście miałem do niej kod authinfo więc jeszcze 28.09. przeniosłem ją do Dropped. Jeszcze jej nie opłaciłem, bo we wrześniu mam już za dużo kosztów i chcę sobie to przerzucić na październik. Dzisiaj w nocy otrzymałem natomiast następujące maile od Dropped.pl (w kolejności od najnowszego, chociaż wszystkie są z 3:52):

Domena tko.pl wygasa za 4 dni!

Domena tko.pl wygasa za 20 dni!

Domena tko.pl wygasa za 10 dni!

Domena tko.pl wygasa za 7 dni!

Domena tko.pl wygasa za 2 dni!

 

Chciałoby się powiedzieć "jak ten czas leci!" :rolleyes:

 

PS

Posiadaczu opcji na tę domenę - wtopiłeś kasę. :D

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może było trzeba poszukać na di.pl czegoś o tej domenie, to byś wiedział, że jest domeniarza. :rolleyes: Może odkupię, zgłoś się za 11 miesięcy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja jest opcja - 3 lata więc nigdy nie wiadomo co sie będzie z nią działo za X czasu :rolleyes:

 

Również nie wiadomo co w przeciągu tych 3 lat będzie się działo z abonentem :D

 

Różne zdarzają się przypadki a nie każdy za wczasu się zabezpiecza żeby domeny w razie czego nie spadły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja jest opcja - 3 lata więc nigdy nie wiadomo co sie będzie z nią działo za X czasu :rolleyes:

Tak tak Tobi za tak piękną 3literówkę warto się postarać :D, może będzie to sfermentowany serek homogenizowany "mleczna dolina" a może wiertarka udarowa "made in china" a może swoj-chlop to ojciec chrzestny kółka różańcowego z Ustrzyk dolnych? Kto to wie? ;) To nie jest jeszcze taka duża wtopa, opcja na domenę poland*pl to jest dopiero wtopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko domainer, nie chodziło mi o to że domena jest jakaś wyjątkowa, chociaż prowadził pod nią serwis Przemek Saleta (TKO - Technical Knock Out lub Teoretyczny Kurs Otwarcia). Po prostu uważam zakładanie opcji na domeny trzyliterowe domainerów za... nierozsądne. :rolleyes:

Edited by Tobi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko domainer, nie chodziło mi o to że domena jest jakaś wyjątkowa, chociaż prowadził pod nią serwis Przemek Saleta (TKO - Technical Knock Out lub Teoretyczny Kurs Otwarcia). Po prostu uważam zakładanie opcji na domeny trzyliterowe domainerów za... nierozsądne. :rolleyes:

 

Opcje to hazard, sam mam opcje na na domeny które "nie mogą spaść", zwłaszcza że często jak nie założę opcji na domenę która "nie ma prawa spaść", robi to dropped i zgarnia cztery iksy. Opcja za 150 zł to była chłodna analiza i kalkulacja, ale opcja za 30 zł to już czysty hazard. NASK dobrze wiedział co robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio założyłem kilka opcji na domeny pewnego domainera i co ? Jak widać zrezygnował z portfolio :rolleyes:

 

*zws.pl

*vrb.pl ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ostatnio założyłem kilka opcji na domeny pewnego domainera i co ? Jak widać zrezygnował z portfolio :rolleyes:

 

*zws.pl

*vrb.pl ...

 

*zws.pl zdecydowanie warta grzechu. :D Swoją drogą dziwne, że ludzie odpuszczają tak dobre domeny.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ostatnio założyłem kilka opcji na domeny pewnego domainera i co ? Jak widać zrezygnował z portfolio :rolleyes:

 

*zws.pl

*vrb.pl ...

Chyba kupujemy w tym samym sklepie :D

Ja trafiłem:

#spn.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to bym wolał wiedzieć kto miał farta i poczęstował/poczęstuje się *rocznica.pl i *sponsorzy.pl :rolleyes:

 

Swoją drogą dziwne trochę takie spady, jeżeli ktoś naprawdę nie miał pieniędzy na przedłużenia to mógł już lepiej zepchnąć te 3-lit na Allegro czy coś. :D No ale tej osobie chyba spadło całe portfolio to obstawiłbym raczej jakiś grubszy powód. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobry zakup :rolleyes:

Ja będę musiał zadowolić się zbawiciel.pl i chyba.pl :D

 

Ja to się próbowałem załapać na zacznij.pl, ale nie mam chyba podejść do takich wyprzedaży, bo nie zdążyłem. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wracając do tematu, oto komplet powiadomień:

 

Domena tko.pl wygasa za 2 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 2 dni!

Domena tko.pl wygasa za 10 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 10 dni!

Domena tko.pl wygasa za 7 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 7 dni!

Domena tko.pl wygasa za 4 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 4 dni!

Domena tko.pl wygasa za 4 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 4 dni!

Domena tko.pl wygasa za 20 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 20 dni!

Domena tko.pl wygasa za 10 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 10 dni!

Domena tko.pl wygasa za 7 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 7 dni!

Domena tko.pl wygasa za 2 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 2 dni!

Domena tko.pl wygasa za 4 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 4 dni!

Domena tko.pl wygasa za 20 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 20 dni!

Domena tko.pl wygasa za 2 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 2 dni!

Domena tko.pl wygasa za 7 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 7 dni!

Domena tko.pl wygasa za 10 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 10 dni!

Domena tko.pl wygasa za 30 dni!‎ - Witaj! Domena tko.pl, którą zarejestrowałeś w serwisie Dropped.pl, wygasa za 30 dni!

 

Coś jest zwalone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[wrażliwych przepraszam za odkopanie tematu :P]

 

Ja ostatnio założyłem kilka opcji na domeny pewnego domainera i co ? Jak widać zrezygnował z portfolio :)

 

*zws.pl

*vrb.pl ...

 

 

To jak obstawiacie – odzyskał pamięć, obudził się ze śpiączki, zmartwychwstał, czy może rejestrator postanowił samowolnie przedłużać co lepsze domeny aż będzie mógł sam założyć na nie opcje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje opcje wpadły :)

 

[wrażliwych przepraszam za odkopanie tematu :P]

 

 

 

 

To jak obstawiacie – odzyskał pamięć, obudził się ze śpiączki, zmartwychwstał, czy może rejestrator postanowił samowolnie przedłużać co lepsze domeny aż będzie mógł sam założyć na nie opcje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje opcje wpadły :)

 

Nie wątpię, piszę teraz o jego marcowych domenach. Jedną opcję akurat miałem, i domena została przedłużona, podobnie jak kilka innych. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[wrażliwych przepraszam za odkopanie tematu :P ]

 

 

 

 

To jak obstawiacie – odzyskał pamięć, obudził się ze śpiączki, zmartwychwstał, czy może rejestrator postanowił samowolnie przedłużać co lepsze domeny aż będzie mógł sam założyć na nie opcje? :)

 

A leci coś znowu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[wrażliwych przepraszam za odkopanie tematu :P]

 

 

 

 

To jak obstawiacie – odzyskał pamięć, obudził się ze śpiączki, zmartwychwstał, czy może rejestrator postanowił samowolnie przedłużać co lepsze domeny aż będzie mógł sam założyć na nie opcje? :)

 

Heh, a ja wtedy założyłem parę opcji, żadna nie wpadła. :) Damn it, farciarze! :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, a ja wtedy założyłem parę opcji, żadna nie wpadła. :) Damn it, farciarze! :)

 

No to już wiem :)

Moich kilka opcji właśnie zaczęło lecieć :) Niestety nie na te najlepsze perełki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to już wiem :)

Moich kilka opcji właśnie zaczęło lecieć :) Niestety nie na te najlepsze perełki :)

 

 

Nie bój nie bój, przedłużą ci. :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×